Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    válasz Noukoum #298 üzenetére

    Mikor kijöttek, nem volt erősebb, sőt.. Azonban, a Pascal kezét elengedte az invidia, míg az AMD rx és vega kártyák nagyon jól "oregedtek " , azaz beertek, felnőttek az idővel. Egy jól optimalizált 580 kiváló vétel még mindig. Kifejezetten érdemes lehet mondjuk rakerdezni hasznaltnal, volt e undervolt, mert, nyugodtabb szívvel vesz az ember egy kímélő üzemmódban futtatott darabot. Ezért sem vagyok benne biztos, hogy a banyaszokevenyeket kerülni kell.

    [ Szerkesztve ]

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

  • b.

    félisten

    válasz Noukoum #298 üzenetére

    Elfelejted hogy a bányászláz után állt be az Rx 580 ára olcsóbbra mint az 1060 amikor előtte egyáltalán ha lehetett kapni, akor is GTX 1070 árban, több mint egy évig... az Rx 480 pedig nem volt gyorsabb mint az 1060 és azzal jött ki egy időben a GTx 1060...
    Most itt is van az eredménye hogy még mindig árulják az Rx Polaris kártyákat már szinte gyártási költségen, hogy ki tudják üríteni a készleteket. 4 évvel a megjelenésük után....nost ugyan azt a teljesítményt pedig drágábban adják az RX 5500 személyében.
    Vegák árát is a GTX / RTX Turing megjelenésének a hatására vitték le. A 450 dolláros Vega 64 szintjét hozta a 2060 ,a 290 dolláros RX 590 szintjét pedig az 1660 hozta olcsóbban ezért kénytelenek voltak árat csökkentetni. sok minden kiesik nektek is elég szépen azon a bizonyos szűrőn át...

    EclipseGT : Ez túlzás. 115 wattot evett out of the box az 1060 ...+ gondolod a pascalokat nem lehetett undervoltolni? feljebb linkeltem neked mit tud a 2070 Super undervolttal összemérve az 5700 zal [link] . itt meg egy RX 580 lutriban: [link]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Noukoum #304 üzenetére

    az 5700 XT nél a 2070 super 10 % kal kb gyorsabb.. marad 10 % árelőny ami szerintem nem mérvadó, főleg nem piacszerzéshez...ugyan ez vica verza a 2060 S esetében... az 5700 zal szeben... 10 % árelőnnyel szemben ott van az RT mint ficsőr plus probléma akad azért még driveressen a navikkal ahogy olvasom...
    Most meg itt az GTX Turing szériával elég jól körbelőtte mind árazásban mind teljesítményben a kis navit a zöld.. Az 1650 S hivatalos MSRP-t nézve jobb ár/ teljesítmény mutatóval bír mint az RX 580...
    ettől függetlenül én is azt mondtam, hogy az utóbbi időkben FHD re az RX széria verhetetlen volt, bár nekem a Vega jobban bejött minden szempontból, én annyira nem lovagolok ezen a fogyasztás téren ha jól hűthető marad halkan.. max technológiai szempontból érdekes számomra.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák