Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martonx

    veterán

    válasz Chaser #299 üzenetére

    Én is halk gép fan vagyok :K

    "nincs 1660-ban olyan halkságú kártya mint ez" - tényleg nincs, az összeset meghallgattad, vagy csak épp az ismerősöd csapágyas kártyáját? :D

    Jó hosszú lére engedted a magyarázatot. Én csak annyit mondok, hogy nyugodtan hallgasd meg a gépemet. Ryzen R5 3600 gyári AMD hűtővel, NZXT ház (mondjuk ez elég drága volt) semmi spéci hűtő, a házban lévő ventik közül csak az egyik van bekötve (mert a másikat minek, ha egy is elég), nincs benne HDD, és a létező legolcsóbb 1660 Super (Gainward Ghost, mert éppen az volt a legolcsóbb). Tápra már nem emlékszek, de a házhoz hasonlóan az is 40K volt, 80+ silver minősítéssel, és az is eléggé hangtalannak volt tervezve.
    Tökéletesen halk, megkockáztatom, hogy hangtalan. Itt van fent a fejem mellett a monitornál a gép, és abszolút semmi hangja. Amikor összeraktam az asszony sokáig zsörtölődött, hogy nem is tudja, hogy be van-e kapcsolva, és ha a monitor elaludt, akkor volt, hogy bekapcsolás helyett pont hogy kikapcsolta :D kivéve játéknál, mert olyankor az RX460-nak sajnos igencsak volt hangja (az rx 570 meg üvölt, pedig már ventit is cseréltem benne).
    A hangtalan problémán az 1660S led-je segített, így a plexin keresztül legalább már látszik, hogy világít, és lehet tudni, hogy működik.
    Az 1660S-el az a vicc, hogy játék közben sem jön meg a hangja. Elképesztő az rx460, 570-ekhez képest.

    Én kérek elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák