Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Retekegér

    HARDVERAPRÓD

    válasz Dr. Akula #80 üzenetére

    Néhány VGA gyártó magánakciója még nem jelenti azt, hogy az hivatalosan is HD 7990.

    Tavaly októberi cikk:
    A PowerColor márkanevet birtokló TUL elérkezettnek látta az időt, hogy az első körben piacra dobott, speciális kiadású, Devil 13 becenevű Radeon HD 7990 után egy alapverziót is útnak indítson – feltéve, hogy beszélhetünk ilyenről, hiszen az AMD nem tekint hivatalos termékként a Radeon HD 7990-re, de a gyártóknak megengedték, hogy elkészítsék, hiszen alapvetően egy kétutas CrossFireX konfigurációról van szó egyetlen VGA-ba zsúfolva, vagyis a támogatás így is biztosított.

    [ Szerkesztve ]

    << Heimdal >>

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Dr. Akula #341 üzenetére

    A GTA4 alapvető problémája, hogy nem ismeri a játék után megjelent kártyákat. Egyiket sem. Ilyenkor kapásból minimumra állítja a grafikát, mert ez az alapértelmezett módja. Viszont, ha ezt a beállítást kiütöd a parancssorból indítva, akkor az ellentéte lép érvénybe, vagyis mindent maxra. Ez még a 3 GB-os kártyáknak a legkedvezőbb, de amilyen rossz a motornak az erőforrás kezelése ilyen környezetben 4 GB-os VGA kellene neki.

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • priti

    addikt

    válasz Dr. Akula #341 üzenetére

    De nem, mert a 7970 CFX egy gány hulladék, ami hiába gyors, elakad. Mert a lassú GTX285, meg a gyengébb 580 viszi, mint kés a vajat... Érted? Csak ki kell cserélni, tehát a VGA-d a rossz. Ez teljesen egyértelmű, csak te azért nem érted, mert AMD fanatikus szemellenzős vagy és nem látod, hogy az NV mennyivel jobb VGA-kat gyárt. Minden azért van, mert AMD VGA-d van, aztán ha NV VGA-t veszel és azzal lesz gondod és azt hallod, hogy az AMD-vel nincs gond azzal a játékkal, na akkor szar a szoftver.
    A GTA4 az egy kiváló szoftver. Jól mutatja például a bosszantó mikroakadást is, ami szintén az AMD VGA-k problémája és bár küzdenek ellene évek óta, akkor sem tudják megoldani azt, amit az NV profi csapata már akkor megoldott, amikor még nem is tudtuk hogy létezik a probléma, de amióta foglalkozik vele a szakújságírás, na azóta tudjuk. Előtte nem tudtuk, de most hogy tudjuk nézzük meg mennyivel jobb az NV ezen a területen. Na ugye, látod itt is jobb, ahogy mindenhol, mindig, mindenben amíg marketingről van szó, csak ki ne próbáld, mert akkor rájössz, hogy egyik sem jobb a másiknál, max drágább vagy olcsóbb, de ne foglalkozz vele, csak összezavar. Vegyél NV VGA-t, mert a GTA4-el szigorúan szakmai alapon be lett bizonyítva, hogy az AMD-vel komoly gondok vannak és én is csak azért vagyok elégedett a VGA-mal, mert én egy fanatikus AMD törzsvásárló vagyok. Hülyeségeket beszélek, mert én is látom, hogy szar, csak nem vagyok hajlandó tudumásul venni. Pedig eladhatnám a VGA-mat és vehetnék az árából 285-öt én kis hülye és akkor GTA4-ezhetnék. Milyen jó lenne nekem, de nem teszem. Most mondd meg! Lehet rajtam így segíteni? Menthetetlen AMD fanatikus vagyok, akit nem lehet szakmai érvekkel meggyőzni, pedig még csillivili grafikon is van meg minden, hát mi kell még? Reménytelen vagyok, ha még így sem látom be és ne is haragudj, de két 7970-et vettél? Normális vagy? Annyi pénzből már Nvidia VGA-t is vehettél volna. Készítsek neked táblázatokat csilivili ábrákkal, hogy mennyivel jobb választás lenne neked? Nem? Te akarod eldönteni? De mér'? Figyelj én értek hozzá, tesztelek is meg minden és nem venném a lelkemre ha hagynám, hogy butaságot csinálj. Segítenem kell neked jó helyen elkölteni a pénzed, muszáj.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák