Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    Az én véleményem az, hogy ha egy-két évente akar valaki vga-t cserélni, akkor lelke rajta, az ő pénze bánja, ha meg régi kártyája van, akkor úgyis jobb bármelyik ami a piacon van...
    Ez a sok kártyát hasonlítsunk össze olyan dolog, hogy érdemes-e leváltani a régebbi vga-t... ezen szerintem nagyon kis réteg gondolkodik komolyan. Aki meg komolyan gondolja, az vagy nem ért hozzá, vagy igen. Ha ért hozzá nincs gond, ha nem, akkor nekik jó lenne ilyen teszt.
    Régebben azért voltak régebbi vga-k, mert nem fél évente fostak ki magukból egy új sorozatot a gyártók.
    Nem tudom milyen gyakran váltják a játékokat a teszt írói, de akkor egy linket oda lehetne biggyeszteni, hogy pl. egy éve milyen gépen tesztelték le a régebbi kártyákat.

    Egy-kettőt azért be lehetne vonni, ami még kapható, és kedvelt. Szerintem. Vagy valami adatbázist szerkeszteni, hogy melyik milyen géppel milyen játékot hogy visz :D

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák