Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GmailOutlook

    tag

    válasz Viktor0610 #2604 üzenetére

    Más nem forgalmazott adatot. Csak a letöltés ment, minden más app kikapcsolva. Modemhez is csak én csatlakozok. Most reggelre megújult a havi adatkeretem de a letöltés nem ment tovább magától a 80%-ról (modem wifivel) ezért megállítottam és újra indítottam, azonnal 26%-ra visszaesett a letöltöttség kb. 5 mp-ig hagytam felment 27%-ra és megállítottam. Ez alatt (5 mp és 1%), -700 MB ugrott le a havi adatkeretből! Jó nagy szívás, szívatás ez annak akinek csak havi korlátos mobilnete van. Eddig kb. összesen 7 GB elment erre a sz.r MIUI frissítésre és nulla eredménye van. 🤬 Azt hiszem elengedem.
    Köv próba 1 hónap múlva, ha marad (megspórolok) elegendő adatkeret rá a havi keretből...
    Köszönöm a linket :R , azt fogom megpróbálni letölteni legközelebb, mert ez így nem megy ahogy normálisan működnie kellene egy frissítésnek magától. Érdekes hogy a Google Play frissítéseknél nincsenek ilyen anomáliák...

    IPv4 a telefonon vagy a a régi modememen?
    A telefonon IPv4 a beállított (hozzáférési pont roomingprotokolja) a Yetteles (csak internet) SIM-hez.

Új hozzászólás Aktív témák