Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz energy4ever #30 üzenetére

    Kiindulva abból, hogy a mostani generációs PS3-hoz, Xbox360-hoz még ma sincs ....
    Figyelembe véve, hogy az újgenercációs konzolok közelebb állnak a PC architektúrához, némi halvány esély van, de ha azt nézem, hogy a PC alapú sima Xboxhoz se nagyon volt normális emu.

    szerk: youtube-on találtam utalást xbox360 emulatorra, nem tudom, ez valóban létezik-e, megbízható-e.
    A forza-t szívesen kipróbálnám PC-n.

    (#33) dabadab: Ez igaz. Akkor átfogalmazom úgy, hogy érthetőbb legyen, mire gondoltam: a PC-s platformnak össze kell kapnia magát, hogy az a minőség valóban beszivárogjon a játékokba. Nem azt mondom, hogy hardverileg lehetetlen, mert nem az, hanem hogy a PS4 minőségben feljebb teszi a lécet, így a PC-s játékoknak is követniük kell. Tehát ilyen módon mégiscsak fejlődés várható.

    (#36) energy4ever: PS1/2 emulátorokat én is ismerem, azért nem is említettem, mert azok régiek, viszont teljesen jók is. Újabbról én sem tudok, sőt, az első Xboxhoz sem. Szóval ezért kérdéses, hogy az újgenerációsokhoz mikor lesz, vagy lesz-e egyáltalán valaha, hiszen a mostaniakhoz sincs.
    (bár hogy ez a youtube-on szereplő xbox360 emu mennyire valós vagy kamu, arra kíváncsi lennék)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák