Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz erdoke #77 üzenetére

    A teszt ezt mondja, igen, de a juzerek 99,9%a nem fogja elöbb elolvasni ezt a tesztet, benyalja ami a dobozon/honlapon van; és hogyha ennyibe kerül biztos jó is.

    Másfél méterről nézve a 32"os kijelzőt van amit nem veszek észre pl a jobb alsó sarokban, maradjunk annyiban hogy nagyobb nekem nem kellene. (Nem pont a fullhd-t akarom élvezni, csak normális képet és hangot akarok, azért szedek le 2-4 gigás verziókat, mikor mi fér ebbe bele.)
    De ha életlenebb a kép - ezt egyébként nem vágom miért, arra számoltam hogy ha már lcd, akkor tűéles képe lesz monitorként, pláne ugye digit bemeneten - nem akkora poén.
    De hogy ne lássam hogy milyen 'vacak' - és persze képminőség akkor sem éri el az U2311H-ét - hátrébb kell ülnöm; akkor meg közelebbről is nézhetem helyette a monitort.
    Utoljára tegnap délután futottam neki, kipróbálom a dvi>hdmi adaptert, mert korábban csak az alaplapi hdmi csatira dugtam, de gondoltam néha átjön haverom, és autózhatnánk egyet nagy monitoron; ahhoz meg a diszkrét vga-t kell használnom jelforrásnak.
    Hogy milyen? Nagy. Szőrös, és legrealisztikusabbra állítva is sok a kontraszt (túlzó), sötétbe megy a képe, és persze nem frissít úgy mint 72Hzen (vagy bármennyin) a Dell. Persze kb én vagyok az egyetlen akit zavar, de engem marhára. Jó, tévének még messze a legjobb képű alkalmatosság volt, még a keret másfélszereséig sem igen láttam jobbat.

    Hogy a hálóban (ott a tv) hány méterről nézzük a 32"os készüléket, el sem mondom mert megszédülsz, de ott is inkább normális 2.1, mint gagyi 5.1re szavaztam, nem álltatom magam.

    Az nem baj hogy te a képet, én a hangot priorizálom, unalmas lenne ha mindenki ugyanazt tartaná fontosnak és mindenkinek ugyanaz tetszene :R

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák