Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheVeryGuest

    senior tag

    Na, ezért szoktam én azt mondani az asszonynak, hogy autóban soha. Meg erdőben sem. Szerintem szánalmas. De van aki erre indul be. Van aki meg pont arra, ha rajtakapják, mások nézik. Nagy az isten állatkertje. Nekem is biztos van olyan szokásom, amire más ezt mondja.
    A sietős alkalmi pásztorórának szerintem ellentmond, hogy még visszafelé is ott voltak. Ha siettek volna, a szopást kihagyják, és negyed órás fűrészeléssel letudják az egészet. Ha érdekelte volna őket, hogy rajtakapják, akkor elhúznak, mikor először megláttad őket. Val'szeg pont leszarták, hogy láttad őket, vagy még élvezték is. Esetleg örültek, hogy nem álltál oda a kocsihoz matyizni. Most abból a 2x1 sec-ből, amíg láttad őket messzemenő következtetéseket nem lehet levonni.
    Én meg az asszony rendszeresen járunk geocachingelni. Hát el tudom képzelni mi lehet a véleményük az embereknek, amikor mellénk érnek és egyikünk a bokorban guggol, loggol a láda mellet, a turistaút közelében, a másik meg kiabál neki az útról. Kb. az lehet, hogy 'Na, ennek is pont itt az út mellett kell szarnia'. Már többször volt olyan is, hogy valami kilátóhely környékén keresem a ládát, csörtetek a bozótban, a műszere fókuszálva, és egyszer csak valami szaró/hugyozó turistával találom szembe magam. Ilyenkor ha még lehet igyekszem nem magamra vonni a figyelmét és eltűnni arra, amerről jöttem. Vagy megállok neki háttal, amíg elkotródik. Amit nem tudok megérteni az a város közepén hugyozó faszik. Az erzsébe téren, a parkolóház liftjénél rendszeresen szoktak hugyozni, meg régen az átépítés előtt a másik oldalon a kis parkban a bozótba jártak a népek, már amikor nem aludtak ott a hajléktalanok. A múlt héten meg valakit az Esztergomi Bazilika parkjában láttam egy fa mögött. Ezek olyan hülyék, hogy azt hiszik láthatatlanok?

    “Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Új hozzászólás Aktív témák