Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • QwErTy42

    addikt

    válasz TeeJay #13 üzenetére

    A Lenovo nem jó. Az elmúlt években nem is volt. A szervize meg a legalja.

    ...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

  • Reggie0

    félisten

    válasz TeeJay #13 üzenetére

    Valamelyik mindig rossz lesz valakinek, mert poruljart vele. Igazabol barmelyikkel megvan az eselyed eljutni a szervizig, a kerdes csak az, hogy milyen a szerviz. Nekem pl. ment Acer gep szervizbe, de ment HP, Toshiba is. Viszont ugyanezekbol szinten lattam sokat amelyik birta rendesen, sot a szerviz utan ezek is(kivetel az Acer, de ott a nagyteljesitmenyu GPU a para, az meg mindenhol para).

    Az en esetemben most pl. csak Lenovo tud olyat ami megfelel az elvarasaimnak. Mondjuk abbol is csak a thinkpad szeriarol szabad beszelni, mert annak egy fokkal jobb a szervize, mint az alapnak. (Alienware meg majdnem jo).

    [ Szerkesztve ]

  • hallador

    addikt

    válasz TeeJay #13 üzenetére

    Azért nem kellene hülyeségeket írni, Az Acer 2005 - 2011 között olyan notebookokat gyártott ami maguktól is egy év után eltörtek, mert olyan anyagból készültek. Ehhez nem kellett atomfizikusnak lennie, hogy a saját Extensa modelljeik is úgy törtek össze, hogy a káva magától eltört. Ráadásul szét kellett szedni darabokra, ha valamit cserélni kellett a legtöbben.

    Aztán amikor már olyan szinten volt legalja, ehhez képest a Fujitsu-Siemens olcsó amilói minőségi csodák voltak,kb erről szólt a hírek is, akkor elkezdtek minőséget gyártani, csak éppen akkor már olyan szinten volt hírneve az Acernek, hogy azóta is azt nyögik Magyarországon biztos. Elég csak megnézni az itteni fórumokat.

    Szóval taníts mester a HP-ről ami ezt nem csinálta meg, és jelen pillanatban a ProBook 400-as sorozat a legjobb SMB cheap notebokok a piacon nem az Acer TravelMate x349/400-as sorozat ez van a HP-t nem vennék sztorival.

    Azért azt érzed mester, hogy az Acer-nek 20 év kellett ahhoz, amit a Dell, HP, Fujitsu már akkor tudott ne adj el notebookot 1 év garival, majd két évvel, majd most így 2017 környékére az Acer is elért odáig, hogy nem 1 évvel adunk el notebookot, és nem csak BRNO-ban tartunk fel szervizt, hanem a fillér utcában is ahol eddig is volt szerviz, csak nem garanciális notebookoknak, hanem azutániaknak, és ahol már 10 éve úgy álltak a vevőhöz mintha csak ilyen hülye lenne..., amikor előttem egy szerencsétlen néninek a notebookját visszadobta a szerviz, mert csak nem belevaló (kompatibilis) memóriát tettek bele, mondjuk egy értelmesebb gyártónál az alap, hogy tehetsz bele memóriát, vagy ha ilyen helyzet van, akkor nem azzal indítanak, hogy gari off, mert hát hozzányúltál... Meg hát ha nem mi adtuk el neked, akkor kb húzzál, meg amúgy is, ha megvetted, akkor beletesszük neked jó pénzért, amivel még mindig nem lenne baj mindaddig, ha a hozzáállás is olyan lenne...

    Az egy dolog, a fórumokon jönnek az acer-es emberek, hogy szét lehet szedni hallod, meg bele lehet tenni, csak a szerviz nem tud róla..., hogy ezt megteheted.... meg azt is.. meg majd kiszeded mikor odaadod a szerviz futárnak, aztán nem veszik észre.... Meg megy a sunyiskodás...

    Egyben biztos lehetsz mester, hogy egy HP ProBook/EliteBook, Dell Latitude, Fujitsu bármi-ben nem ugrik a gari, és nem is kezdenek genyózni, ha esetleg tettél bele valamit....

    Ugye ahhoz neked sem kell nagy tehetség remélhetőleg, hogy 2017 Április 1-ején sikerült is az ami a HP-nek 30 éve ugye, azaz van hivatalos magyar szerviz.... Ha szerinted ez nagyon fasza, akkor eltévedtél.

    Ha Acer, akkor csak a TraverMate 600-as sorozattal kezdenék.

    De ha egy EliteBook, Latitude 5/7000, Futsu LifeBook E/C/S vagy a TravelMate között kellene választanom, akkor ugye érzed mester melyik lenne a nyerő... Már csak a garancia miatt is... Holott az Acer TravelMate 600-as sorozatot mindig is szerettem, mert tényleg jó, már 2008-ban is jó volt...

    Én már voltam a fillér utcában az ec-co-ban, nem egy HP/DELL/Fujitsu szerviz, főleg, mert kicsit úgy vannak vele, mint egy valódi nagy teljesítményű szervizháttér, hanem mint egy családi vállalkozás, ami sok minden, de nem szervizhálózat...

    Azért majd szólj, ha az audi lecserélte a 65000 pc/desktop/notebook/workstation flottáját Acerre, vagy amikor a Siemens az 50 000-es flottáját lecseréli Fujitsuról, Acerre... és még lehetne sorolni...

    Szóval Mester hátrébb az agarakkal... Előrébb a realitásokkal...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák