Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve_Brown

    aktív tag

    válasz fanti #58 üzenetére

    fanti (+rep)
    Nyilván én is elképesztően igénytelen lehetek.
    Mert 1366*768-ban játszom. Ilyen monitorom van. Kettő. És tudjátok miért nem zavar? Mert az r9 290-nel itt kimaxolhatom a grafikai beállításokat és felhúzhatom csutkára az élsimítást. Így is megvan a 60FPS. És 16x-os élsimítással én speciel nem látom a külömbséget 4K és eközött. Előfordúlhat, hogy két állókép összehasonlításánál én is látom a külömbséget... De miközben Geralttal kardozom a vérfarkast nem tudok erre figyelni.

    Tudom igénytelen vagyok, de amíg nem ESL-re megyek CS:GO-zni miért kéne 144hz?

  • Zsombors97

    tag

    válasz fanti #58 üzenetére

    Megint személyeskedsz. Egy moderátor igazán repíthetne már, mert unalmas. Fotósként biztos profi szinten használnak VFX-et és CGI-t ugye ami filmekhez kell, és nyilván nem esküvői filmekhez. Több ismerősöm dolgozik filmstúdióban Special Effects Artist-ként.
    Persze, minden megoldható gyengébb hardveren is, csak nem mindegy, hogy egy film anyagot másfél óráig vagy 6 és fél óráig renderel a géped. Ha neked nem számít az idő, akkor tök jó, én nem szeretnék 3x annyi időt ülni a render előtt, köszönöm szépen. Elhiszem, hogy kurva jól esik kötözködni, meg beleállni emberekbe, de néha gondolkozhatnál is. Én nem húztam le a 2700X-et, csak azt jelentettem ki, hogy igenis van olyan, amihez kell az erősebb hardver. Vagy szerinted csak poénból vannak a piacon a Theadripperek ?
    Imádom, amikor azt gondolják emberek, hogy mindenki más hülye, csak ő az okos. Úgyhogy jó lenne ha visszavennél az arcból, meg a személyeskedésből, mert egyrészt nem vagyunk haverok, másrészt fogalmad sincs hogy mivel foglalkozom és mire kell esetlegesen a hardver.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák