Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsombors97

    tag

    Fanti, erőteljesen elmentél a személyeskedés felé, ami szerintem baromira nem okés egy fórumon. Sok mindent írtál, talán még némelyik részével egyet is tudok érteni, DE szerinted aki csúcskategóriás hardvert vesz, az kompenzálni próbál ? Hát az eszem megáll, ekkora általánosítást is rég hallottam. Az, hogy a Te igényeidet kielégíti a Full HD 60 Hz az egy dolog, az a te dolgod, de sokan átlépték már ezt a kategóriát, mert van akinek a QHD és 144 Hz már alap dolog. És ők nem feltétlen kompenzálnak, képzeld el, hogy van aki dolgozik is ezekkel a hardverekkel, nem csak játszik.
    Emellett aki CSAK játékra vesz akár milliós gépet, azt sem kell lehülyézni és különböző kórképeket aggatni rá. Aki megteheti és nem sajnálja rá a pénzt, az csinálja. Ha csak játékra kellene én sem tenném.

    Van aki 3-4 monitoron dolgozik, szüksége van MINIMUM 32, de inkább 64 GB RAM-ra (After Effects, VFX, CGI) , ami mellé nem elég a Ryzen 2700X sem, és az 500 W-os táp sem.
    Ahány ember annyi féle igény, és ezt jó lenne tiszteletben tartani.
    Én a munka mellett szeretek játszani is, és mivel otthonról (IS) dolgozom, ezért olyan PC-t építek / építettem amivel kompromisszumok nélkül tudok dolgozni, az, hogy ez egyben azt is jelenti, hogy csúcs hardverem van, amivel játszok is, az már más kérdés.

Új hozzászólás Aktív témák