Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01696768

    törölt tag

    válasz emvy #4681 üzenetére

    Nade ez kb olyan, mint hogy az S3-mon full fényerőés fekete háttér mellett, teljes sötétben látszódtak a ragasztófoltok. :U Jártak az emberek a budira ellenőrizni. :DDD Azért ha görcsbe kell ránduljon az ujjam, vagy még a lábujjaimat is rá kell tennem egy megfelelően vezetésmentes párnán, hogy reprodukáljam a hibát, akkor ez nem hiba. :N Én pl. swypeot használok, számomra nincs értelme a gyors gépelésnek, mert angolul/franciául a swype sokkal gyorsabb, ha meg magyarul írok nagy ritkán, úgysincs akkora gyakorlatom, hogy gyorsan menjen. És még mindig nem írok párnán, nem is értem, ki vágyna erre.

    Az igenis zavart, amikor ez a hiba előjött annak ellenére, hogy amúgy is tartottam hátulról a telefont. De az úgy látszik, a repülő módhoz köthető, amibe minden éjjel teszem (nem energiatakarékosság céljából, annak mindegy). Ezt még tesztelem, illetve várom a frissítést, mert szerintem ez így szoftveres. Az se baj, ha nem, nálam nem issue, de a repülőmódra megbuggyanást nyilván ki lehet javítani.

Új hozzászólás Aktív témák