Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nightmare13

    senior tag

    válasz Kapanyél #21 üzenetére

    Legalább ne mondd, hogy szar, ha nem próbáltad ki.

    Ha ezt a review-t olvasod el, akkor meg jó lenne?

    PrimeAudio

    Azokban az elismert márkák által gyártott 15-20 ezer forintos cuccaiban a piacon elérhető legolcsóbb, de még elfogadható komponensek vannak, ezt remélem tudod. Úgyhogy minőségben nem hinném, hogy efölött lennének. Azért a feltételes mód, mert én meg azokkal nem tudom összehasonlítani, de 1-2 alkatrész beszerzést láttam azért.

    "És miután ezeknek a régi gyártóknak már kiépült forgalmazói hálózata van, a vételár is sokkal kisebb mértékben tartalmaz marketing költséghányadot"

    Ezt remélem magad se hiszed el. A nagy márkáknál marha nagy marketing költségek vannak, amik ha a termék árához hasonlítjuk, lehet, hogy nem nagy, de ez csak azért van, mert a nagy márkák rohadt sokat el is kérnek a termékeikért. Rengeteget költenek arra, hogy sztárok, sztárocskák (Tiktok, Youtube és társaik) az ő cuccaikkal jelenlenek meg valahol, hatalmas hirdetések lógjanak az épületeken, hatalmas promóciós rendezvények, kiállítások, stb.

    És a mára befutott márkák is kezdték valahol. Ezek szerint néhány éve a OnePlustól se kellett volna venni, a Xiaomit a föld alá kellett volna temetni, a Realmenél még megelőzhető a baj!

    WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Új hozzászólás Aktív témák