Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz gyiku #31 üzenetére

    Kérdezdd meg abut, hogy tulajdonképpen, mi is az rv740. Nekem nincs gondom ezekkel a lépésekkel, mert ésszerű üzletpolitika, de a tény az akkor is az, ha a konkurencia tenné, máris jönnének az ez meg minek megint, hisz ott van az xy kártya, inkább fejlesztenének valami gyorsabbat, hozzászólások. ;]

    Hála az égnek, hogy én nem élem magam annyira bele, és felhasználás jellege szerint veszek a gépekhez vga kártyát. Bár a statisztika azt mutatja, mostanában több ati vga-s gépet raktam össze. 75/25% az ati javára. Azaz 3/1db. :DDD

    Félreértés ne essék, mert jól használható kis kari lesz ami az rv740 köré épűl, de durván fogalmazva annyi történik, hogy alacsonyabb csíkszélességen gyártunk "butított" gpu-kat. Mint mondtam durva fogalmazás, kéretik nem belekötni. Kivéve abut, neki szabad. :B

    Eredménye megfelelő teljesítmény költséghatékonyan. Én is így csinálnám, ha vga gyáram lenne! ;]

    Egyébként sokaknak igaza van a 100 dolcsi az gyakorlatilag 100 Euro + lehúzóvám.

    Ha nem tetszik el lehet menni ebből az országból, nem kötelező Magyarországon maradni. ;]

  • pip

    aktív tag

    válasz gyiku #43 üzenetére

    az a bajom vele hogy keves ceg kinalataban letezik, es ritkan jonnek ki ilyen verziokkal. Nagyjabol 2 eve, 8600GT-k ota nincs erdemi mozgas ezen a teren, pedig kozben technologiavaltas is volt... A Sapphire passziv 4670-e is csak egy honapja jott ki. A nagyobb kartyak passziv hutese pedig siralmas, persze nekem semmi nem tetszik ami legalabb 2 slot helyet elfoglalja. No de hatha a 40 nm hoz valami ujat majd.

  • ZorPrime

    csendes tag

    válasz gyiku #20 üzenetére

    Félreértés ne essék, teszek a hype-ra meg a marketingmaszlagra. Csak az a bibi, hogy még az itteni fórumokon is tengernyi hozzászólásban olvasok driverrel kapcsolatos panaszokról, meg a hangosság/nem kielégítő gyári hűtés miatt esedékes venticserékről.
    Valahogy az nV kapcsán ezek sokkal ritkábban szoktak felmerülni. Ha ezek a gondok nem lennének, simán Atit vennék, mert egyébként ár/érték arányban, fejlesztések terén mostanság igencsak aláznak :R (a számomra számbajöhető kategóriában) - viszont nem "hegesztgetni" akarok, hanem gondok nélkül használni a gépet. Ezért - még ha a tesztek szerint kicsit gyengébb is mondjuk egy 9800 GT egy 4830-nál, no meg gusztustalan az a marketingbűvészkedés, amit az nV bemutat - inkább még a zöldeknél maradok. :U Bocsi a hosszú offért - no offense az Ati-fanok felé!

    [ Szerkesztve ]

    És most kedves emberek, megszabadítalak Titeket legnagyobb gondotoktól.....az élettől! (Joker) / Dobolni isteni dolog!/ PAISTE POWA!

  • Bluegene

    addikt

    válasz gyiku #43 üzenetére

    szerintem gyárilag passzívat venni felesleges(drágább), ugyanannyi ha veszel egy simát és ráraksz egy S1-et nem és az tuti(bár 4850eseknél páran ráfáztak, de szerintem a kisebb kártyáknál nem lehet gond)

    #63 Zorprime: megnyugtatlak én ref hűtős sapphire-t használok, halk(igaz melegszik és? erre van tervezve), 700/1100-ig húztam, de sztem tovább is bírja csak én a catalyst-et használtam, ott ez a max), és soha nem találkoztam drivergonddal, illetve játékokban volt 1-2, de lehet te észre sem vennéd ha nem olvasol utána(ennyi Nvidiánál is van olvastam a GT200 topicot)

    hidd el azért panaszkodnak az emberek, mert túl van ez hype-olva, ahogy amikor volt a 2002-es választás akkor a jóbarátok is egymásnak estek, ha emlékszel akkor meg az volt hype-olva

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák