Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz gyiku #31 üzenetére

    Kérdezdd meg abut, hogy tulajdonképpen, mi is az rv740. Nekem nincs gondom ezekkel a lépésekkel, mert ésszerű üzletpolitika, de a tény az akkor is az, ha a konkurencia tenné, máris jönnének az ez meg minek megint, hisz ott van az xy kártya, inkább fejlesztenének valami gyorsabbat, hozzászólások. ;]

    Hála az égnek, hogy én nem élem magam annyira bele, és felhasználás jellege szerint veszek a gépekhez vga kártyát. Bár a statisztika azt mutatja, mostanában több ati vga-s gépet raktam össze. 75/25% az ati javára. Azaz 3/1db. :DDD

    Félreértés ne essék, mert jól használható kis kari lesz ami az rv740 köré épűl, de durván fogalmazva annyi történik, hogy alacsonyabb csíkszélességen gyártunk "butított" gpu-kat. Mint mondtam durva fogalmazás, kéretik nem belekötni. Kivéve abut, neki szabad. :B

    Eredménye megfelelő teljesítmény költséghatékonyan. Én is így csinálnám, ha vga gyáram lenne! ;]

    Egyébként sokaknak igaza van a 100 dolcsi az gyakorlatilag 100 Euro + lehúzóvám.

    Ha nem tetszik el lehet menni ebből az országból, nem kötelező Magyarországon maradni. ;]

Új hozzászólás Aktív témák