Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Toka_

    senior tag

    válasz Ricco_hun #81 üzenetére

    Úgy látom, nem tapasztalatból írod, amit...
    Nos, én tényleg elmondhatom, hogy nyár közepe óta minden, amit próbáltam a kártyámon, gyönyörűen megy. Igyaz, csak kb. másfél hónapja adatott meg, hogy monitort tudtam cserélni, előtte 1280x1024-ben játszhatam. De ... számomra is igen meglepő, hogy azóta is megy majdnem minden tökéletesen a 2048x1152-es mai felbontáson. Jövő, vagy nem jövő ... én már lassan egy éve játszom vele különösebb kompromisszumok nélkül bőven élvezhető sebességen. Ja, és akkor 7e volt a váltás 9600GT-ről. Nekem maximálisan megérte.
    Ma már a 4770 a bestbuy, de akkor a 4850 volt. És van már a kártyában több, mint 9 hónapnyi élvezetes játék... Ebben volt egy Crysis - ugyan még 1280x1024-ben, az akkori maximumon -, a GTA4 meg igazából hidegen is hagy. De nehogy már 2 játék alapján vonj le következtetést azok ellenében, akik tapasztalatból post-olnak...

    Az meg, hogy az nV csökkent árat, miért kellene meghatnia ATi-t. Ja, hogy nekünk jól jönne? Igen. Na és :F
    Nem beszélve arról, hogy ATi újabb árcsökkentésére nV-nek kellene reagálnia, amire ugye ATi-nak, ..., ezzel elérve, hogy komolyabb havi apanázst fizetnének a gyártók annak, aki hajlandó egy-egy boltból elhozni a kártyájukat... Na ne má'! :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák