Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balint107

    aktív tag

    válasz Drizzt #873 üzenetére

    én autós játékoknál láttam, hogy baromi jól tudnak kinézni, mint a Project Cars, de ezek még csak most fognak megjelenni, de FPS téren ha csak most jelenne meg minden játék ilyen grafikán az csoda számba menne, mint a 2011-es Crysis 2 egy "amatőr moddal" A Wolfenstein meg ezek hogy néznek már ki :S Igaz az is gyorsan futott a gépeken, meg ez is mondom nekem AMD 4 magos procin GTX 650-el is szaladt korábban, de aki azt mondja nem néz ki ez százszor jobban, annak vagy szeme vagy agya nincsen.

    De nem mondom, hogy lassan vagy már most nincs ennél szebb játék, illetve a Crysis 3 sem a legszebb minden tekintetben, én pedig elsősorban ahhoz mértem. Nekem is van 160-moddal felmodolt Skyrim Real Vision Enb-m, ám ez valamiért jobban tetszett mikor összehasonlítottam őket.

    Amit mutattál UE4 techdemot nagyon szép, meg máshol is úgy mutat mint a valóság, azt hittem a múltkor is hogy a gyerek kézi kamerázik egy társasházban, és utána esett le, hogy jah mire is kattintottam XD... De ne legyünk már olyan naivak, hogy azt hisszük 1-2 éven belül a kész játék, ami alá a motort teszik majd így fog mutatni....Azt megnézném. Szépen lebutítják a látvány világot majd, mint eddig mindig is tették korábban is. A techdemok nagyon jól mutattak mindig is, de nem fogják egyelőre ilyen szinten hagyni játék alatt, még akkor sem ha a motor maga képes lenne a látványra. Lehet lesznek szép intro moviek, aztán majd a savanyú ingame élmény...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák