Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz callmeakos #1 üzenetére

    Igazából belőlem az (általam) elegáns(nak tartott) külső vált ki instant get érzést. :)

    Nekem ilyen a HTC Hero (feketében), az iPhone 4 (feketében), a Nokia Lumia 800 (fehérben vagy kékben), a Nokia N9 (kékben). Régiek közül a Nokia E61i, E71, E75, egy időben az E66 is (egyik volt barátnőm apjának az volt 2009-2010 körül). Meg mindig is vágytam egy Blackberry 8220-ra, illetve valamelyik Palm Pré modellre.

    Valahogy olyan érzésem van, hogy az igazi okostelefon-boom-on túl vagyunk, az igazán innovatív korszak megvolt 2008-2011 között.

    (Nem okostelefonok közül a Siemens S65-ből lenne jó egy szép állapotú és működőképes példány.)

    DeFranco: nem véletlenül írtam az általam meghatározott idősávot, de biztos jól jön oda egy "szerintem". ('98 és '08 között szerintem nem volt "boom", bár az az időszak alapozta meg.)

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák