Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ufff

    senior tag

    válasz Kolondrum #19797 üzenetére

    Egyszerűen nem bírom kihagyni, ha ez a kérdés bennem marad, sérülni fog a lelkem:
    Tuti, hogy a lila az lila, ha a zöld nem zöld? :U
    Tényleg ne haragudj. Nekem is lila kicsit, de állítólag volt pár ember, akinek 2x-3x is volt szervizben ezzel a hibával, és volt, hogy még lilábbat kapott vissza. Na ezt nem akarom. Nem azért vettem, hogy szétszedjék-összerakják, ki tudja hányszor (és addig sem tudom használni). Ha tutira lesz rá megoldás, akkor belevágok.

    "És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

  • stewe780

    őstag

    válasz Kolondrum #19797 üzenetére

    És azt vágod, hogy ezeken a képeken rohadt zöld? Szóval dobd a kukába amivel ezeket a képeket készítetted, vagy ne várd el, hogy mást higgyünk mint amit láttatsz. De főleg ne állítsd be baszogatásnak, ha valaki megkérdezi.

    A lilával pont ugyanez a gond. A képek után konkrétan baromira nem lehet eldönteni, hogy mennyire is lila a lila, ha már egyszer a zöld nem zöld.... :DDD Vágod?

    Amúgy meg ha annyira zavar vágj bele, és osszad meg mi történt. Én egy BH-109-et 5 ször cseréltettem, mert szar volt. Egy 7ezer HUF-os BT headsettel 5ször 1 órám ment el, mire egy normálisat adtak. Ha ezt előre tudom bele sem kezdek, inkább veszek 1 másikat. Lehet a kijelződ elsőre jó lesz, de nem egy történet volt itt, aki hozzám hasonló mennyiségben járogatott a Care-be, reklamációs levelezésbe stb-be kezdett, mire egy tényleg jóra cserélték a kijelzőjét. Na ennyit nekem nem ér meg, konkrétan magasról szarom le, hogy a sötét tartomány 10%-ában van egy lilás beütése. Ez nekem a telefon értékének kb 1%-át képezi. Én 100KHUF-ért vettem a gépet, tehát 1000 forintnyi baja van. Na 1000 forintért én nem megyek a Care be asztalt csapkodi 5ször. :DDD Ha te olyan vagy aki éjszakákon át arra az egy tartományra mereszted a szemed, ami éppen rossz, biztosan többet ér neked a dolog, lehet, hogy megéri. Számomra nem.

    A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

Új hozzászólás Aktív témák