Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz GEPESZ66 #16880 üzenetére

    Amikor telepíted a programot akkor mindig megkérdezi hová menjen telóba, vagy kártyára.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • ro_bert17

    őstag

    válasz GEPESZ66 #16880 üzenetére

    Én alapon nem szeretem a variát, és a 3rd szoftvereket feleslegesen. De a telefonnál nekem sokkal, de sokkal jobban bejött az opera. Ráadásul nem is a mobile, hanem a minit használom. Bár ma már nincs túl nagy jelentőssége, de sokkal kisebb adatforgalmat generál (igaz nálam flash-t, vagy képet sosem töltött le). Telepítéskor nekem megkérdezi, hogy telefon memória, vagy memória kártya lesz a telepítés célja.
    (#16879) Iscariah: sosem akartam zenehallgatásra használni telefont, de a múltor elkezdett döglődni kedvenc sony mp3 lejátszom. A botfülem ellenére meglepődve tapasztaltam, hogy telefon közel azt a szintet hozzta.
    (#16883) Gaabor80:ez a téma bekavarás már többször feljött mint hiba okozója. Kipróbáltam echte telefon témával, de akkor is ezt csinálja. Ami furcsább, hogy régebben nem volt ilyen gondja.
    A hangszóró recsegés nálam is előjött. Ezt a koszolódás okozta? Szervizben cserélték amúgy kérdezés nélkül.
    (#16885) Winne az okosságokat a barátnőm nokiáin erőltettük egy darabig. Aztán mindig belassultak a telefonok, így mára tényleg csak azt használunk, ami szükséges.
    Az olcsó független készülék tippben van valami. Nekem is vaterráról szerezték, egy szifón mellett volt másodtelefon jó áron. Fekete, és kb. 1 hónaposan került hozzám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák