Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rootkiller

    őstag

    válasz Symbio #13024 üzenetére

    De ő arra hisztizik, hogy ne kelljen az aljára legörgetni hogyha egész nap nincs semmi csak este, hanem akkor csak az jelenjen meg időponttal. Vagy valahogy kábé így.

    Jah, az lenne a logikus hogyha megkapná a fele korú E51-em és én meg az E52-t. Azt utána keresni neki valami megfelelő telefont, csak ugye az a helyzet hogy miképp varázsoljuk át a telefonszámokat, naptárjegyzeteket és egyebet. Én úgy gondolom, hogy le kéne térni a symbianról, de neki (egyenlőre) nem kell tapis telefon, úgyhogy most ezt szépen megszokja és elhasználja, addigra fejlődik a világ, és majd lesz valami jó árban lévő jó tudású iPhone/Android/Windows/Maemo telefon, ami majd megfelel az igényeinek, mondjuk valami qwerty-s tapis cucc, lehetőleg olyan aminek a kijelzőjén jó nagy betűk vannak, mert így már 40 és 50 között félúton kezd abba a korba lépni mikor olvasószemüvegre lesz szüksége.

    Amivel pedig megőrjít, az a vezetés közbeni sms olvasás és akár írás is. Meg most van az autós tartó a telefonhoz, mondtam neki hogy rakja oda, de most ha telefonálni akar oda hajolgat előre, ráadásul egész nap szinte autóban ül, ide oda megy manager révén, szóval ez számára potenciális veszélyforrás, és féltem, hogy mikor töri össze magát vagy hajt le az útról vagy a másik sávba. :O :O

    Artengo TR 990 Pro

Új hozzászólás Aktív témák