Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mysy

    csendes tag

    Sziasztok!

    ...már írtam róla, most tovább írom a kis történetemet...
    Én a névjegyzékben úgy keresek, hogy a számbillentyűket nyomkodva szűröm a neveket pl: 925 és máris hívhatom Walter Lajost:-)..
    ...no de, az a hiba jelentkezett nálam, hogy a számokat hiába nyomkodom, nem szűri a neveket. Belemegyek a Névjegyzékbe, hogy majd itt keresem ki a nevet, de erre meg a következő hibát írja ki:
    "A telefon memória megtelt. Zárjon be néhány alkalmazást és próbálja újra" :O :O
    ...semmilyen alkalmazás nem fut a háttérben....Kikapcs-bekapcs után ismét jó egy darabig, napjában 2-3 alkalommal csinálja. Négyszer vittem a Westedben lévő Nokia szervizbe, ők továbbküldték a központi Nokia szervizbe, ahol a főpanelt cserélték ki már kétszer:C :C
    Hurrrrrrá ...két nap múlva ugyanaz a hiba :W :W
    ...már csak a névjegyzéket töltöm csak vissza a telóra, semmi biztonsági mentés visszaállítás...
    Most utoljára vittem vissza a Westendbe ők tovább a központi szervizbe...de már kértem a szervizes srácokat, hogy írják rá a munkalapra, hogy nem kérem a készülék javítását, hanem a készülék cseréjét kérem :K :K :K
    A központi szervizet is fölhívtam, ahol egy akcentussal beszélő hölggyel beszéltem, és udvariasan kértem a készülék cseréjét. Megígérte hogy utána néz, hogy mit tudnak tenni, és majd hív...
    ...nos itt tartok :DDD
    ...de vigyázat az E52 egy qrwajó telefon!! - egyébként :DD nem is kéne más csak egy jól működő másik E52-es... vagy max N8-as :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák