Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NemMo

    őstag

    válasz Timer #11 üzenetére

    Nem a oneplus oldalán kell megrendelni, ha hivatalos forgalmazótól akarom venni? Ok azt hiszem még az amazon minősül annak, de a mondandóm lényegén nem változtat, hogy 260 ezerért rendelgetni+küldözgetni kell, ha garanciális igény keletkezik. Talán a beszólogatás helyett érvelni kéne, már ha képes vagy a kultúrált kommunikációra. Mellesleg rendszeresen olvasom a oneplus topicokat és ott, ha azt kérdezi valaki, honnan érdemes beszerezni, ahol normális gyártói garancia van, akkor a oneplus oldalát és az amazont jelölik meg, de cáfolj meg, ha tudomásod van más hivatalos forrásról vagy akár olyan boltról itt Magyarországon, ahol meg lehet nyomkodni vásárlás előtt.

    [ Szerkesztve ]

  • NemMo

    őstag

    válasz Timer #50 üzenetére

    Lépjünk már túl a garancián. A xiaomi, samsung stb tart itthon hivatalos márkaboltot, ami neki költség és így 260k vagy olcsóbb a telefonja, míg a oneplus semmi ilyet nem tart fent és így 260k, ami szerintem ezek tükrében irreális és az egyéb szempontokat még nem is vettük figyelembe

  • zsoltiz

    aktív tag

    válasz Timer #6 üzenetére

    "Annyit azért szerintem még megér egy ilyen konfig 2019-ben, pláne, mert minden idők legerősebb FullHD mobilja lesz így"

    Mitől lesz a legerősebb? Van pár kínai alternatíva, hasonló paraméterekkel. Ott van pl a mi9, már a boltokban, 160ért vihető az alap 6/64es. SD855 az is.

  • NemMo

    őstag

    válasz Timer #61 üzenetére

    Mit nem ismerek el? Hol olvastál olyat tőlem, hogy ragaszkodtam a kínához? Hol olvastál olyat tőlem, hogy a garizás minőségét firtatnám? Nekem csak a módja nem tetszik, én jobban szeretem, ha baj van beviszem, amikor alkalmas és ha kész van elhozom, amikor ráérek. Attól, hogy szakmai fórum itt nem csak tévedhetetlen emberek vannak én legalábbis nem vagyok az, de te lehet másképp látod magad. Az egyetlen tényszerű dolog, amit írtam az a kínai helyszín és az amazon, mint hivatalos beszerzési hely ezekben tévedtem, de nem vitattam, amikor helyreigazítottatok. Az összes többi szubjektív volt, amivel egyrészt nehéz vitatkozni, mert én így érzem terelni meg egyenesen lehetetlen. A hangnem kérdése meg igazából szerintem fontos szerinted nem.

    [ Szerkesztve ]

  • NemMo

    őstag

    válasz Timer #63 üzenetére

    Hol látsz személyeskedést a 62. hsz-ben?
    Amúgy rettenet módon elbeszélünk egymás mellett, úgyhogy részemről befejeztem. Zárásképpen őszintén remélem te soha nem fogsz tévedni ilyen nevezzük ingerlékeny környezetnek.

    [ Szerkesztve ]

  • Rick4

    félisten

    válasz Timer #110 üzenetére

    Biztosan, én nem találtam meg azt a megoldást, amivel restart esetén további matatás nélkül működik, joneplus tools-szal nem akartam vergődni, nekem a felvétel lehetősége a munkámhoz kapcsolódik, és nem érek rá sokat matatni, ha csörög, felveszem, és beszélek.
    A megválaszolt mondatban a lényeg inkább a garit nem befolyásoló BL unlock és a root a lényeg, pontosabban az, hogy a jóval drágább konkurenseknél ilyen opció nincs.. ;)

    Gondolom a zárt BL és root nélkül pl gcam port is megy. :P

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz Timer #112 üzenetére

    Nem lehetetlen hogy végül megoldódott, de a roottal sincs sok baj, jól jön az sok más apphoz is. Érdekes a hang dolog, nálam a kocsiban a gyári kihangosító hangja is oké, nem hogy amikor csak simán a teelfonról beszélek...

    És ugye a vicc, hogy amiről mi most beszélgetünk, és napi szinten használjuk, mert oneplus-unk van, azt egy samsung s10 tulaj csak messziről szagolgatja.. :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz Timer #114 üzenetére

    Érdekes, nálam az ACR és a gyári is tökéletes, nincs vele baj, pedig itthon, tök csendben, autóban, zajosabb körülmények között is volt precedens, hogy vissza kellett valamit hallgatnom, nem tűnt fel különbség.

    Nyilván az, hogy néha nem csak a romolgatóknak, hanem a konkrét app vagy funkció igényt felmutató átlagfelhasználónak ( ez lennék pl én) is tudnak ezzel kedvezni, erősen erre billen a mérleg nyelve, nálam pl pont ez az egyik ok, ami miatt se egy huawei p30 pro, se egy samsung s10pro nem jöhet szóba, ha 100K lenne az új a gyári garival, akkor se tudok vele mit kezdeni, ha nincs opció a rendes, hívószámmal elmentős hangfelvételre, és egyelőre ahogy én sejtem, root nélkül nem nagyon van, kivéve ugye a te eseted, ami simán nyilvános lehetett az utóbbi 1-2 hónapban, de mikor én a 6-osokat vettem, ilyen még nem volt. És pl ugyanekkora dolog nekem, meg sok másik embernek a 3.5"-os jack megléte is.

    Van esetleg egy linked ehhez a módszerhez? Talán a sűrű biztonsági frissítéses móka miatt én is visszazárnám, és csak rányomok a frissítés gombra, de az a 10 perc nem nagy idő..

    Ja igen, még egy érv. Ha jól emlékszem, a 9-es androidot kidobták, op6-ra 3 hét után ott volt az OTA 9-es , tökéletesen működő gyári rom. Samsunggal rég nincs kapcsolatom, de talán fél éveket is képesek csúszni. Huawei rendszeresen dobálja a frissítéseket? Ez is olyan hogy majdnem mindegy, de azért megint csak egy nyomós érv egy OP mellé.

    Hopkins95: Sajnos ez is az információhiányból adódó hibás vélemény, nem, sajnos a 9-es androidon alapból ki van lőve ez a lehetőség, nem működnek a play store-ből letöltött, a máshonnan letöltött appok, nem működik rendesen semmi. Kivéve a 6-osnál a gyári felvevőt, ami magába a tárcsázóba van integrálva.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz Timer #118 üzenetére

    Jaja, ezeket ismertem, de mi történik akkor, ha érkezik egy frissítés? Akkor megint lehet elölről kezdeni, nem? Itt van még cerberus, power toggles, ez- az, ami root jogot kapott, és minden flottul működik, root nélkül sajnos ezek is csak félig működnek.

    Az én 3T-m is 2 éves volt, és hibátlan volt, a kettőt most vitték el nemrég 90-ért, jól járt vele aki megvette.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz Timer #121 üzenetére

    Szerintem pont azért nem off, mert sokak számára így derül csak ki, hogy a OP az akksira is 2 év garit vállal, míg mások nem, az OP-nál lehet rootolni, amivel pl a hengfelvétel, cerberus stb programok rendesen működnek, míg máshol nem, és persze hogy a OP rendszeresen kiad biztonsági frissítéseket, akár egy komplett új android is a felhasználóhoz ér 3 hét alatt, míg másoknál ez akár fél évet is várat magára..

    És akkor arról még nem beszéltünk, hogy egy akksicsere pl a jelenleg futó 6T-ben is, meg az előző modellekben is kemény 8.70 eur, amíg egy S9-esben akármilyen útszéli szervizben is 20 ezres, egy kijelzőcsere a 6T-nél szintén gyári szervizben 86.90 eur, amíg egy s9-esben nem hogy dupla áron, 60 ezres alatt nincs ilyen lehetőség, hanem a gyári gari megtartásával pár helyen keresgélve is 85 ezrest kérnek érte... Nyilván utóbbi pl leejtésből adódóan mindenkinek aktuális lehet, akár már holnap is, tehát emellett nem lehet szó nélkül elmenni, sajnos bele kell kalkulálni, hogy megtörténik, nem tudom, ki hogy van vele, de én ennyit nem akarok ilyen dologért fizetni, pedig megengedhetném magamnak.

    A lényeg, hogy a 7-esnél ezek a dolgok egészen biztosan ugyanígy működnek majd, és így nem csak egy külalak- antutu- jack csati meg egy nagy teszt alapján lesz összehasonlítási alapjuk az ide látogatóknak, és ha a 70%-os ár nem lenne önmagában meggyőző, akkor pont a sok sok ilyen apróság teszi a OP-t a nyerő választássá...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák