Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bounti

    aktív tag

    válasz Ottoka #11 üzenetére

    Ha elolvasod amit itt a PH-n írtak a tesszelációról, akkor meglátod, hogy az AMD-ATI már évek óta fejleszti- csiszolgatja. Az NV ebben az eljárásban még "új" -nak számít. Nem akarom lehurrogni az NV-t mert tőlük is láttunk már csodát, és könnyen előfordulhat, hogy ha ráfeküdnek a témára ők is előrukkolnak majd valami jóval. Egyenlőre azonban az A-A vezet a technológiában, és ez nem csak arra jó, hogy azt mondhassák: Mi csináltuk meg először...

    Arra is jó, hogy amint kijönnek az új kártyák, és a hozzá illő játékok, alkalmazások rengeteg tapasztalatot és viszajelzést fognak kapni. Ez méginkább arra sarkalja majd őket, hogy javítsák a technológiát. Az NV viszont nem kap efféle viszajelzéseket, kvázi hátránnyal indulnak.

    Aki pedíg azt mondja, hogy minek a technológia, ha nincs ami kihasználja, annak figyelmébe ajánlom a P4 világrajövetelét. Semmi nem indokolta, hogy leváltsák a Tualatin-t, aztán ahogy kiforrta magát az új technológia, meg is jelentek szép számmal az azt kihasználó programok. Szerintem tehát mindegy, hogy az új technológia, vagy az azt kihasználó szoftver jelenik meg előbb, az a lényeg, hogy a fejlődés nem reked meg, mindíg kitalálnak valami újjat. És ez így van rendjén. :K

    Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

Új hozzászólás Aktív témák