Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K0vasz

    aktív tag

    Pont az Asus lapot próbáltam most a héten, és akárhogy igyekeztem, nem sikerült vele eljutnom még a BOOTig se :( szépen világított meg minden, de valami nem tetszett neki (talán a RAM), így aztán végül feladtam.
    Amúgy az, hogy a jobb oldalán nincsenek csavarok, tényleg kicsit para, mert nemcsak a RAM meg az alaplapi tápcsatlakozó van ott, hanem pl. az összes SATA is, így gyk. pont azt a részét kell nyomkodni szereléskor végig, ahol nincs rögzítve...

    Ja, és az M2 elhelyezésén kívül nekem a rövid PCIe foglalatok elhelyezése se volt az igazi: az egyik közvetlenül a videokártya alatt van (úgy, hogy a kártya kb. fél centire van a videokártya ventilátoraitól), a másik meg legalul, 1 centire a táptól, és mivel hangkártyához használtam volna, így ez se tűnt túl jó megoldásnak (bár igazából nem tudom, hogy mennyire zavarhat be a táp egy árnyékolás nélküli hangkártyának, ha az közvetlen mellette van).

    Ja, és csak két házventinek van rajta csatlakozó, így ha a házon mondjuk 3 ventilátor van, akkor a 3.-tól fölfelé már csak natúrba lehet rákötni a tápra és nem lehet monitorozni a fordulatszámát stb.

    Ránézésre amúgy elég jól néz ki, a PCIe csatlakozók mögött végighúzódik egy piros LED-csík, szóval elég szexi :D

Új hozzászólás Aktív témák