Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz quailstorm #30 üzenetére

    "Node hiába használtam most android 4.0.4-es tabletet, amiben már-már néha tudjuk szimulálni a multitaskot (ugyanott nyitja újra az alkalmazást) de egy lószar. 2 folyamatot nem tud lekezelni."

    Ez az egész mit jelent? Ha az OS úgy dönt, leállítja a folyamatot, ha nem, akkor tényleg ott marad a háttérben, tudtommal. Így is tűnt, amennyit droidot nyomkodtam.

    "Android emulátor. Sose semmilyen mennyiségű CPU nem lesz elég reprodukálni a teljesítményt pont. Max ha 10év korkülönbség és generációkülönbség lesz köztük."

    A PC-s Java-s cuccok nem ezt igazolják, ennél sokkal összetettebb a dolog. JIT-et feltételezem tudod mi. A sebesség gondok tán nem is a nem-natív programozásból adódnak, sokkal inkább az egész szoftver stack megtervezéséből (API rétegek egymáson, rakás absztrakció). Mellékesen a kritikus részeket, ahol lehetőség van valami cselre, ami csak C/C++/ASM-ban elérhető meg lehet natívban írni. Azaz én azért nem temetnék valamit, mert managed code. Attól függetlenül persze lehet valami tetű.

  • dezz

    nagyúr

    válasz quailstorm #30 üzenetére

    "Node hiába használtam most android 4.0.4-es tabletet, amiben már-már néha tudjuk szimulálni a multitaskot (ugyanott nyitja újra az alkalmazást)"

    Érdekes, nekem akadásmentesen megy pl. a PowerAMP, miközben mindenféle mást csinálok (web, filekezelés, játék [utóbbit ritkán, kislányom miatt vannak fent játékok])...

    "2 folyamatot nem tud lekezelni."

    2-t!? Jóval többet is!

    "Nem fogok kibékülni azzal, hogy amit nem használok az le van fagyasztva."

    Ez az app beállításaitól függ.

    (#41) Mister_X: Mindezeket csak utólag írtad... Szerintem egyébként a Porshe egy szar autó. Egyszer láttam egyet lerobbanva... ;)

    Amúgy igen, az sem mindegy, pl. milyen PC-hez hasonlítjuk. Az már nem volt olyan rossz, mint a korábbiak. Bár Amigával is hozható volt az szint, jobb OS-sel (A1200/A4000, 68060, esetleg videokártya, OS3.1 [felcsinosítva]).

Új hozzászólás Aktív témák