Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz ddekany #40 üzenetére

    Aha, veled már vitáztam erről. AZ OS NEM DÖNT ÚGY HOGY BEZÁRJA A FOLYAMATOT VILÁGOS? Arról csakis ÉN döntök, az aktuális user. Persze tegnap örültem neki hogy végre előfordult hogy megjegyezte hol volt nyitva a play store, vagy a totalcommander, de ez nekem édeskevés. Fejlettebb platformról jövök. Vita lezárva. Egyébként nekem még mindig az a multitask hogy az app FUT valamit csinál, használja a CPU-t, mert sokáig tart a folyamat, én meg közbe írom az e-mailt stb...
    A managed kód szinte automatikusan hozza magával a többi nyavalyát, írtad is, azt a sok réteget én se szeretem. Én úgy vagyok vele hogy legyen a rendszer linux alapú, mondjuk debian emberbarát shellel. És OPCIONÁLIS dalvik, mint ahogy PC-n a java. Ha kell fut, de ha nem, akkor nem pazarolja a ramot. Meg managed kódban ilyen gyenge ARM gépeken nehezebb megvalósítani a multitaskot mint natívan.
    (#42) dezz: powerAMP natív, nem számít. Majd ha flash alapú webrádiót hallgatsz webböngészőből, a haverod melletted nyomja a tableteden futó MC pocket szerveren a minecraftot, te meg pl a gmail appban levelet írsz, akkor szóljál ok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák