Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • művésznő4

    csendes tag

    válasz pillangórose #16 üzenetére

    Szia kedves Pillangórose! :)

    Hűha! A 9 év, az már valami! :R És hogy ismerkedtetek meg? Komolyan érdekelne a sztori...:K Szerencsére, eddig nekem is csupa jó tapasztalatim voltak, bár még mindig van bennem egy egészséges távolságtartás velük szemben. Furán hangozhat, de én valahogy mindig is tartottam kissé az Európán kívüli népektől.... Nem, félreértés ne essék, nem a bőrszínükkel van a bajom (irigylem is őket nagyon, a magam kis "kihypózott színű" bőrével..:( ), de a viselkedésük, szokásaik, életformájuk és kinézetüktől annál inkább idegenkedem... Amúgy elég vicces helyzet, mert mikor megemlítettem ezt a barátomnak, ő nagyot nevetett és azt mondta, hogy érdekes, ők pontosan ugyanígy éreznek velünk kapcsolatban! :D
    Na, ezen leesett az állam. Mondom, mi bajotok van az Európaiakkal???!! :DDD Azt mondta, hogy semmi, csak olyan mások vagyunk....:) Hmm...érdekes dolgok ezek. Gyakran bele sem gondol az ember, hogy mi is furcsák lehetünk más emberek számára...:B

    Nos, kedves pillangórose, kívánom, hogy ezután se csalódj soha a barátodban!
    Jah, és igen, az internetkapcsolat.... Hmm... Mi legtöbbször skypon beszélgetünk, nagyon ritkán msn-en. Túlnyomórészt írásban, de amikor csak tudunk, mikrofonon is próbálunk gagyogni valamit. A webcamera képe néha kicsit akadozik és ritkán a net is elmegy pár perc erejéig, de aztán minden visszajön és folytatjuk tovább. Ezt főleg a gyenge netemnek tudom be, meg persze a távolság is akadály lehet. Az esetek többségében viszont egész jók és folytonosak a beszélgetéseink.
    Miért, neked probléma szokott lenni vele? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák