Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz #54625216 #43 üzenetére

    "Kezdjük ott, hogy a SpaceX a NASA segítsége nélkül képes volt sikeresen Föld körüli pályára állni, utána nyert el NASA szerződést."
    VS. valóság: "A $1.6 billion contract from NASA in 2008 helped stave off bankruptcy at SpaceX."

    Komolyan nem tudom milyen álomvilágban élnek egyesek. :(

    #45 kpbendeguz: Mennyit ért Apple Jobs halálkor, mennyit ér most? Tim Apple az Isten!!!

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #54625216 #43 üzenetére

    "Kezdjük ott, hogy a SpaceX a NASA segítsége nélkül képes volt sikeresen Föld körüli pályára állni"

    Az oroszok 50 éve megcsinálták, szóval azért nem lehetetlen a küldetés, főleg ha van hozzá olyan embered aki csinált már ilyet, és ért hozzá. Meg van képzettsége. Mondjuk az nem musk de ja.


    "Tehát ennyit arról, hogy "ez jelenleg csak pénz és mérnöki munkaóra kérdése", mert sem pénznek, sem mérnöki munkaórának nincsenek híján, csak az eredményeknek."

    Akkor itt most el is jutottunk oda hogy mindenkinek ott a pénz, a mérnökök hada, és mégis csak musknak sikerült tehát kizárásos alapon az elon varázsszósz az ami hiányzik a többiektől. Így viszont már minden világos. :D

    "Ez megint csak személyes kétely érvelési hiba. Abból, mert Te személyesen nem éred fel ésszel, hogy hogyan lehet egy ilyet megcsinálni még nem következik, hogy lehetetlen."

    A theranos technológiáját se értem fel ésszel pedig láttam már labort belülről, mégis rázott a röhögés hogy ez mekkora poén lesz amikor bebukik. Kvavicces ám hogy tőlem mérnöki bizonyítékot kérsz holott egy ígéretről beszélgetünk amire egyszer azt mondta musk hogy szerinte egy óra alatt meg van tankolva és kész a refurb valahol 2040 körül. Az kettősmérce? :P

Új hozzászólás Aktív témák