Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz mob_zzz #57 üzenetére

    Kiforgatod a véleményemet. Azonkívül nem jók az érveid.
    Az ebay-t használt dolgok esetére hoztam fel. Ilyenkor már önmagában ritka a ganarncia, ha itthon is veszed. Nem beszélve hogy van olyan is hogy nemzetközi garancia, bár ez sajnos rikta hogy működne nálunk. Aztán mint írtam, érvekkel, az angol bill nem annyira kényelmetlen mint azt sokan gondolják. Magyar XP egy vicc, az összes fórumon angolul beszélnek róla, a rendes support is angolul van a neten. Csak megnehezíti az átlagfelhasználó életét ha magyarul látja a neveket.(ettől függetlenül nem nehéz rárakni egy magyart)

    A súlyt és árat nemtom miből gondoltad hogy nem veszem tényezőnek. A szubnotik nem jelentősen nehezek, én azokat nem tartom problémásnak. A külső meg teljesen szubjektív dolog, tehát erről értelmetlen beszélni. Az hogy neked nem tetszik a thinkpad konzervatív stílusa az a te dolgod.
    Szal a konklúziód nem jó, én pont a kompromisszummentesség lehető legoptimálisabb állapotát próbálom mondani / képviseltetni a szubnotik képében. Ha úgy lenne ahogy te mondod hogy nekem a teljesítmény a minden akkor nem ulv-s notit használnék.;)

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák