Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz PROTRON #52 üzenetére

    nem nézek gépösszerakókat ( :
    tudok én összerakni
    sok alkatrész van ami olcsó, de lebecsülik
    ott van alaplapból a gb b450m s2h, 20e ft
    legutóbb 3800x-et használtam benne
    ramokból látott 3800c15-öt 2x16-tal, 3600 c14-et 2x8-cal
    maxra kihajtottam benne egy 3600-ot, 100e ft-os lapban se ment volna többet, és kifejezetten jó chip volt - ac 4,45ghz 1,3v környékén -
    jah és a 3800x-et lp hűtővel hűtöttem némán 400rpm-mel ( : és nem 30e ft-os kategória
    tápból most is van 15e-ért 5 év garos fsp, ami nem szuper halk, de modern, mindennel ami kell, elég sok vga-t kiszolgál az még normál vga árak mellett is ( :
    és attól, hogy egy táp 30-40e ft, még nem feltétlen lesz minőségibb...max jóval halkabb lesz, moduláris lesz, tud passzívan járni, stb
    sfx-ekből a csúcs szériás 2018 platinum corsairem 3 hét alatt úgy murdelt meg, hogy kb nem is használtam...nesze neked minőség :d arra ott a gar, ami már sok olcsóbbnál is adott
    ssd-ből egy 860 evo több mint jó, abból 500-as 23-4e ft volt
    1650-em van most is, tápcsati nélküli
    majdnem annyit megy mint az előző tuf gaming, ami 100w-ot zabált be - és qrva hangos volt, fél passzív módot sem tudott - , viccnek is rossz, jó ha 3-4%-kal gyorsabb volt...mostani csak asus "mini", nagyon halk és fél passzív módot is tud
    sokan bedőlnek a hangzatos hülyeségnek, erre építenek a gyártók
    g.skill 2x8 ramokat nemrég még 20e ft alatt dobálták, átlag gépbe bőven jó - már azért rég, pár hónapja meglódult -
    monitor nélkül egy jó kis gépet 200e-ért össze lehetett lőni 1650s-sel, max nem egy boltból
    most egy 1650s annyi, ha éppen lehet kapni ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák