Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marsellus

    csendes tag

    Páran már elég jó válaszokat adtak a károgóknak, meg le is van írva egyértelműen a cikkben.
    Pár gyártó csinál ilyen terméket, valószínűleg nem véletlen, hogy ezek nagy része Magyarországon nem kapható, mert nem mi vagyunk a piaca (Razer Blade, Gigabyte Aero, MSI GS széria).
    Ezen a 2000 Eurós szinten el lehet felejteni a tipikus MSI fikázást, ami itthon divat. Valószínűleg a fikázók 99%-a nem látott még ilyet élőben és nem dolgozott / játszott ilyenen.
    El kell fogadni, hogy nem nagyon van olyan gamer laptop, ami nem egy bazári majom kinézet, nem 4kg súlyú és nem hangos alapjáraton. 4-5 ilyen modell van a piacon.
    Én hajtottam 1.2 millás Predator Tritont GTX 1080-nal, most meg egy MSI GS43-am van GTX 1060-nal és eddigi kedvenc laptopom. Pici, vékony, hűtése rendben van, igényes, nem bazári megjelenés (mint a legtöbb MSI vagy egyéb gamer noti). Jobban bejön, mint a Predator.
    Kedvezménnyel megkaptam 400 fölött kicsivel, ami tudom, hogy sok pénz, viszont ezen dolgozom, ezzel keresem a pénzemet, utazások során mindig nálam van, szállodában esténként AAA kategóriás játékokat játszhatok, ha úgy van kedvem, és még tárgyaláson is megjelenhetek vele, mert nem 17-es méret és 4kg, hogy körberöhögjenek vele.
    Úgyhogy nem, nem váltja ki egy PC, meg nem váltja ki egy olcsóbb gamer laptop, és nekem megér ennyi pénzt. A Gigabyte, Razer, stb, 200-300 dollárral drágábbak egyébként.
    Nyugodtan fejlődjön csak ez a piaci szegmens, én vevő vagyok az ilyen újításokra.
    Gyakorlatilag van egy konzol méretű all-in-one gépem. Ha lecserélem, sanszos, hogy GS65 lesz, vagy annak az utódja, a következő szériás VGA-kkal, addig ez tökéletesen megfelel.

  • Marsellus

    csendes tag

    Ja, és nyolcszáz akárhány ezerért persze, hogy drága, annyit nem ér, de 330 az Euró + világbajnok Áfánk van. Ez akkor fogja megérni, ha kijön az utódja, vagy frissítenek a procin / VGA-n és külföldről ki lehet fogni 20-30%-kal olcsóbban (a 2000-2200 Eurós árhoz képest, nem az elszállt magyar árakhoz képest).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák