Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atti777

    senior tag

    válasz Zorel #106 üzenetére

    Az egész onnan indult ki, hogy részrehajló-e a teszt vagy sem.
    Idézetek tőled:

    "ez a bench az Oxide és az AMD saját szerzeménye"
    "gond csak az, hogy egész arról szól, ahogy már írtam, hogy az AMD erre a tesztre gyúr már egy ideje az Oxide-al"
    "Megosztották, de az AMD-vel dolgoztak közösen. Nem értem ilyen apró részleteket miért felejtesz ki a cikkből, holott minden nagyobb külföldi oldal megírja. Unalmas az egyoldalúságod és ráadásul nagyon félrevezető is."
    "az AMD-vel dolgoztak szorosan a fejlesztés alatt. Sajnálom, hogyha nem tudod, hogy ez milyen előnyökkel jár."
    "Röviden annyi, hogy ha már a dizájn résznél egy olyan hardver-re, rendszerre vagy architektúrára terveznek, ami az egyik oldalnak fekszik az már hatalmas előny "

    Jack@l azt írta, hogy papíron erősebb a Fury + szerinted még lejt is a pálya az AMD-nek + erre a tesztre készül az AMD (és még csak egy optimalizált drivert sem adtak ki hozzá??? )

    Aztán sehol az a hatalmas előny, dx11-ről 12-re váltva gyorsul, de nem jobb mint a konkurencia. Ha én csalnék, bocsánat, architektúrára terveznék, akkor legalább 10% sebességtöbblet alá nem adám, akkor sem, ha tengert kell hullámoztatnom a szárazföld alatt

    Szóval lehet hogy mégis hiteles lenne ez a teszt?

    Путин, иди нахуй!

Új hozzászólás Aktív témák