Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    Az Opera-felhasználók pedig talán tehetnének egy próbát a Firefoxszal, a mobil Firefoxszal (Androidon) vagy az Operához leginkább hasonlító „mindent bele” internetcsomaggal: a SeaMonkey-val.
    Értem én, hogy stagnáló/csökkenő részesedésnél minden kicsi morzsára le kell csapni, de ez most nagyon mellé ment.

    Az Operát tudatosan választó felhasználók nem egy magasztos elv kedvéért választották ezt a böngészőt, hanem a feature-ökért, amelyeket a konkurencia nem nyújt, vagy ha igen, sokkal rosszabb minőségben. Ha ezek a szolgáltatások a WebKitre váltás után is megmaradnak, akkor minek váltani? Ha némelyik sajnos áldozatul esik a váltásnak, mert túlságosan a Prestóra épült, akkor ismételten minek váltani, hiszen az, amire válthatnék sem tudja nyújtani azt a szolgáltatást? Ha az új böngészőnek a nevén kívül köze nem lesz a mostani Operához (amiben kételkedem), akkor már én is elgondolkozom a váltáson. Azonban ebben az esetben is a Firefox marad nálam az eddigi szerepében: továbbra is a második számú böngésző lesz, csak az első számú cserélődik le Chrome-ra.

    Lehet előre dramatizálni, de inkább meg kellene várni a végeredményt, és csak utána levonni a következtetéseket. Én személy szerint jelen pillanatban örülök ennek a lépésnek, és bízom a fejlesztőikben.

    A Presto egy könnyű, gyors és a szabványkövető böngészőmotor, amelyre kizárólag az Opera épített termékeit.
    Valamint a Nintendo és az Adobe.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák