Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • patex1983

    őstag

    válasz VaniliásRönk #247 üzenetére

    Nem MX és nem SE végződésű lesz az az Asus lap :)
    Az, hogy az akadozás user error lenne, hát nem hiszem...Eléggé rég foglalkozok már informatikával ahhoz, hogy tudjam, hogyan kell egy oprendszert, vga drivert bekonfigurálni, illetve egy játékot telepíteni, állítgatni és indítani...

    A vinyóm egy Samsung HD322HJ, ami szerintem nem nevezhető lassúnak...nem is a leggyorsabb, de az előző konfigban is ez volt és azzal érezhetőbben jobb volt az egész rendszer.

    Nagyobb teljesítményt pedig azért vártam, mert mindenhol azt lehetett olvasni, hogy a Phenom II-k milyen faszányosak lettek, nézegettem teszteket, kommenteket, mindenhol dícsérték...na meg ugye ott az L3 cache is, ami Athlon X2-ben még nem volt... Gondoltam, csak jobb lehet...

    Tudom, hogy Asus-ban is lehetnek hibás termékek, BIOS-ok, de eddig ezek úgy látszik elkerültek engem, ellentétben más gyárók lapjaival... :)

    De mindegy is, a korábbi hsz-mmel nem akartam senkinek sem tanácsot adni, sem észt osztani, egyszerűen csak leírtam a saját tapasztalataimat és a véleményemet, erről szólt az egész.

    X

Új hozzászólás Aktív témák