Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz dabadab #53 üzenetére

    Az Rtings.com oldalát, a híresebb "Youtube-er" tesztelőket, és a Displayspecifications.com oldalát nem látogatja a legtöbb ember, aki az itteni tévés topic-ban kérdez.

    Az elmúlt pár évben több olyat is olvastam itt, hogy valaki csak és kizárólag Google találatok alapján regisztrált ide a fórumra, hogy a tévékről kérdezhessen, mielőtt vásárol.

    Egy ilyen PH!-s termékteszt máris vagy tízszer többet ad az átlagos vásárlónak, mint amit bármelyik áruházban az eladóktól várhat.

    Szombaton voltam a Media Markt-ban... beszélgettem a Samsung-os srácokkal...

    A "fejtágításon" olyanokat mondanak nekik, hogy a 'Philips és a SONY azért Android OS-t alkalmaz a készülékeiben, hogy valamivel el tudja adni az egyébként gyatra minőségű készülékeit....'

    Valószínűleg nem véletlen, hogy miután az egyik hölgy tőlem (egy másik látogatótól) kérdezett: "Melyik tévé a jobb? Az OLED, vagy a SMART?"...

    És miután tartottam neki egy gyors általános ismertetőt a panelekről, tévés OS-ekről, a gyártókról és készülékeikről, és megmutattam a SMART funkciókat egy ott demózó SONY tévén, egy férfi is hozzám lépett oda, hogy megkérjen: "segítsek neki"... :)

    Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy a témához nem értő átlagember hálás minden magyar nyelvű, érthető leírásért, ismertetőért... amelyek közelebb viszik őt a választáshoz.

    És erre ezek a PH!-s tesztek szvsz tökéletesek. :K

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák