Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    Na, azóta rengeteget haladtam a moddal! :) A történet már megvan, a bossok/mobok is, illetve pár látványelem is, de a pályával még sehol nem tartok... :D Csak a spawn van emészthető állapotban.

    Gondoltam, még egy picit feldobom a pályát pár látványos díszítőelemmel. Pl csináltam almafákat, melyekről lehet almátszedni, illetve (1 minecraft) nap alatt újratermelődik. (Lehet gyorsítani műtrágyával :DDD) Illetve csináltam függőhidat, picit átdolgoztam az eget, h legyenek rajta csillagok/-képek (este), illetve bolygókat is... Nomeg rengeteg különleges esti/nappali virágot. Egyenlőre még ötletem sincs, hogy ezeket hol fogom elhelyezni az alap netherelrablós storyban, dehát majdcsak hasznosak lesznek valamire! :DDD

    Nos, tudom, hogy sokan rühellik pl a parkour-t a kalandpályákon, de én csak azért is tettem parkour részeket a pályába. :P Csak egy "kicsit feldobtam, pl olyan blokk, ami 3 mp alatt besüpped, ha rálépsz a blokkra meggyulladsz/poti effektet kapsz stb... Ha pedig vkinek nem megy a parkour, az dolgozhat a parkour mocsár előtti faluban és a questek teljesítéséből pénzt kap, amiből könnyítheti a parkour részt (pl ugródeszka, pudingoknak jetpack) stb... Szerintetek ez jó ötlet, vagy nagyon provokatív? :D

    Illetve kéne nekem még pár diszítőelem ötlet(aminek nem feltétlenül csak díszítés lehet a célja), mert én már kezdek kifogyni belőlük... Ti mit hiányoltok egy vanillás kalandpályáról?

    Köszi! :R

    Ui.: sorry a sok stb, illetve "..." használat miatt, de egyenlőre nem szeretnék mindent lelőni.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák