Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valentino K.

    senior tag

    válasz oO7 #2464 üzenetére

    Ment a Pü :)

    Jajj már megint találtam egy nagyon okos "feature"-t a Zune esetében.
    Megint van valami kisebb update a készülékhez. Raknám fel, erre kiírja, hogy nincs elég hely a C meghajtón(winfosnak van kisebb partíció, most van 4 giga szabad hely rajta). Konkrétan 165MB hely kell neki a backup miatt, ezt írta ki, plusz hozzám vágott egy error code-ot meg egy webes címet ahol van némi plusz infó.
    Nos, ott cseppet más volt leírva... :U
    Logikus módon a backup fájl mérete egyenesen arányos a telefonon megtalálható tartalmak méretével(filmek, zenék, képek,progik..etc).
    Nekem van rajta egy raklap kép, zene meg 1-2 film is, úgyhogy durván 6 giga foglalt a 8ból, ergó ennyi hely kéne neki a vinyón is. AKkor kérdem én, mi a faszért 165 Mb-ot írt ki?
    Ez még rendben is lenne, nézzek utána, jólvan,de!
    Miért nem lehet vajon beállítani, hogy a zune melyik meghajtóra rakja rá a backup file-t?
    Mindig eljutok arra pontra, amikor már kezdem azt hinni, hogy ez a Zune jó dolog, csak hozzá kellett szoknom, de nem, jön valami ami mindig kiveri a biztosítékot :W

    Btw. Láma kérdés.
    De ha átrakom a Zune-t egy másik meghajtóra ahol több a hely akkor a backup file-t is oda fogja rakni, vagy ez mindig attól függ, hogy a windows hol van?

    [ Szerkesztve ]

    Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

Új hozzászólás Aktív témák