Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pzstm

    titán

    válasz Gorneck #20682 üzenetére

    Egyértelműen más. Nekem azért van ici-pici Windows-os hátterem, így annyira nem volt idegen mint egy tök átlag júzernek. Meg ugyebár Win8 használat is segített. Stabil, és marha gyors a rendszer, ami az NT kernel hatására még tovább fog fokozódni (iPhone4-el hasonlítottuk össze a Lumia710-et, 10-ből 9 ember szerint a lumia volt a nyerő, tök laikusok is voltak közöttük)

    hiányzott droidból a lehúzható "redőny" notification center, de megszokható volt/pótolható volt ezalatt a pár nap alatt is a hiánya. zártnak biztos zártabb, mivel nincs file explorer, fájl szintű hozzáférés és beállítási lehetőségek is szegényebbek, bár az én igényeimet kielégítették, amit akartam azt meg tudtam csinálni (lehet már öregszem és nem vágyok sokra)

    Ami appot akartam és használok rendszeresen az szinte mindegyik megvolt, ami nem az megoldható volt máshogy ;)
    Összességében nagyon pozitív kép alakult ki bennem, várom a WP8-at, amire jó eséllyel vevő is leszek ;)

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Új hozzászólás Aktív témák