Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • miral

    csendes tag

    Kedves Fórumozók!

    Köszönöm a válaszokat! Főként "lezerpiramis" és "iguana" hozzászólását, segített, még utánanézek az egyenlőre ismeretlen fogalmaknak.

    Másrészt senkinek nem szerettem volna elevenébe vágni, ezért is írtam le, hogy elsősorban a telefon kivitelezése tetszett meg, nem vagyok túl járatos a technika világában.

    Nem gondolom, hogy az egyébként normális és saját magam hiányosságaira is rávilágítva feltett néhány kérdésem bárkit is minősített, bántott, vagy azt írtam, volna, hogy azért nincs szükségem BIS-re mert lényegtelennek tartom.

    Az érdekelt, BIS nélkül a gyakorlatban mit és hogyan tudok használni, erre szerencsére megkaptam a választ, sem minősítést, sem megítélést nem adtam és nem kértem, végképp nem általánosítást.

    Azt ugyan nem értem miért ennyire cinikus hangnemet hívott elő a hozzászólásom, ennek gyökerét valószínűleg sokkal általánosabban kellene megragadni. De kívánom, ha hasonlóan járatlan terepre tévedtek, legyen olyan tapasztalatotok, amelyet elvártok!

    A segítséget nagyon köszönöm! Megfontolom, hogy a praktikum vagy az esztétika legyen-e a döntésem középpontjában!

    Miral

Új hozzászólás Aktív témák