Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaanoo89

    aktív tag

    válasz #31733248 #45 üzenetére

    "Mert 1/500-on nem tartod meg mással, csak Oly-val?"

    Én 1/500-as záridőt le nem írtam sehol, az tuti. Megtartod, a gépet és az objektívet együtt, kézben.

    Én azon fotósok közé tartozom, akinek számít valamit a komfortérzet. Azt tudom, hogy te lazán ráadapterezel egy papírvékony vázra mindent, amit találsz, de én nem. Amire te reagáltál, az pont arról szól, hogy az Olympus csinált egy vázat, amivel az ekv. 600-as teléjüket röhögve megtartod, sőőt akár portré módban is biztos kézzel lövöldözhetsz, hóban, fagyban, esőben, minden olyan időben, ahol a Sigmádat jó mélyen a táskába rejtenéd, mert félnél, hogy beázik.

    Ennek pedig ára van, nem kicsi. Én elhiszem, hogy meg lehet oldani ezt olcsóbban és kisebb méretben, de akkor engedned kell valamiből és nem mindenki tud/akar. Ezt olyan nehéz elképzelni?

    Ha már ár és méret, E-M10 II és a 75-300 még akciók nélkül is sokkal olcsóbb és sokkal kisebb a javasolt felszerelésednél, ha már ez a cél. Mindenki máshol húzza meg a ár/minőség/méret sávokat, de azt ne hidd, hogy a fizikát megtudja a Sony bűvölni és kisebb méretben ad majd ugyanolyan, vagy jobb képminőséget. Az ő rendszerük nem erről szól.

    kovsol: hajrá, így tovább!

Új hozzászólás Aktív témák