Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • littlelion21

    addikt

    válasz Parci #864 üzenetére

    Az nem igaz hogy "leszartok" minket, csak a kommunikációval van néha probléma (ld. mikro-fogyasztók, plusz Neked néhány kevéssé elegáns megnyilvánulásod).
    Úgy látom hogy az a profizmus, amit a technikai oldalról képviseltek, az a kommunikációból hiányzik (és nem akartam demagóg lenni - még ha annak is tűntem).

  • Wolfskin

    őstag

    válasz Parci #864 üzenetére

    igaz, közben teljesen normalizálódni látszik a hangulat. látom, próbáljátok korrigálni a gondokat, tényleg elszabadultak az indulatok. az viszont továbbra is fenntartom, hogy volt egy-két válasz stílusában/üzenetében kivetnivaló, és az nem oké :( . ilyet nem engedhet meg magának egy kiadó (gyártó, eladó, miniszterelnök sem - "ha nem tetszik el lehet menni" - bocs a párhuzamért.) szerintem. a fáradság magyarázza, de nem menti fel. már csak stevve-nek kéne szólni, hogy vége... :)

    egyébként ahogy itt olvasgatva kivettem, azért durvult sok esetben a hangnem, mert olyan dologhoz nyúltatok hozzá, ami fájt. nem az olvasók szakmai énjét bántotta (akkor kialakult volna egy tárgyilagos vita a funkcionalitásról), hanem a személyest, olyasmit, amit szerettek. és úgy érezték, a fejük fölött. ezért volt sok hozzászólás érzelmekkel telített (általatok gyerekesnek nevezett), vagy sokszor durva. az ember főleg emocionális alapon dönt, és azt támasztja alá racionális érvekkel. sokszor a legkisebb dolgokon képesek kiakadni, és egy egész racionális érvrendszert felhúzni rá, amire alapozva elutasítanak bármit, miközben azt a kis dolgot már el is felejtették. csak az ellenszenv marad. azt pedig nagyon nehéz újra visszafordítani.
    viszont nézd pozitívan: van egy csomó ember, aki szerei a PH-t, ragaszkodik hozzá és lázad, ha úgy érzi, "el akarják venni".

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Aktív témák