Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz joey04 #8 üzenetére

    Örülök, hogy te is leírtad a véleményed. :R Az a vicc, hogy pár hete próbáltam egy galaxy s-t egy T pontban, és a falra másztam tőle, nem volt szimpi, a webböngésző is furán jelenítette meg a betűket, fura volt az egész, sírva tértem vissza a 3G-mhez. :DDD Hát nem könnyítitek a dolgom. :U Az a gond leginkább, hogy vonakodik az egésztől, az a "jó így minden" fajta ember, és mivel a MM L csomag önmagában is kedvező lenne neki, ezért is gondoltam a Desire-re, hisz 20k nem pénz érte, ha nagyon hisztizik, kifizetem én is érte. :DDD A 3GS viszont már a duplája, ott vannak ugye a korlátozások, amit igazából az fogad el csak, aki ismeri a rendszereket valamennyire, és tudja, hogy mit kap a korlátozásért cserébe. Viszont, ha az érintőképernyő, multitouch túl bug-os, megint nem történt előrelépés, kihasználatlanul marad a teló, úgyse csinál rajta majd semmit. Ugyanakkor a csengőhang beállítások, bluetooth küldözgetés meg nála is "menő" dolog, tehát ezektől meg lenne fosztva. Hát nem tudom... Galaxy S szerintem nem túl sanszos, annyit úgyse ad érte. Meg leginkább az iPhone körüli mizéria az, ami nem hiányzik. Úgyis le fogja ejteni, úgyse vigyáz rá annyira, az iPhone garanciális feltételeit pedig ismerjük: csillogjon villogjon, ha meg nem teljesülnek, akkor 70 ezerért kaphatsz egy újat. Ez a túlzott védés nem neki való dolog, a 3GS ráadásul meg egy elégg csúszós cucc is... Ezek is a fő aggályaim.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

  • manchester85

    addikt

    válasz joey04 #15 üzenetére

    Igen, tetszett neki, hogy egyszerűen működnek a dolgok rajta. De először a pálcikájával akarta, amit előhúzott a Tube aljából, mondom, arra nem lesz szükség. :U Mutattam neki, hogy faszán ujjal is vezérelhető, ment is neki nagyjából. Kérdés, ha azt mondom neki, na akkor vehet 40-ért egy ilyet, de búcsúzzon el a rádiótól, bluetooth-tól, a csengőhang szarakodásoktól, akkor szerintem kapásból mond rá egy nemet, mert hogy neki jó így, úgyse használja semmire. E-mailt se nézd rajta, mondjuk nincs is netcsomagja, de 5 perc szarakodás után én is meguntam, amit az 5800 művel. Kérdés, hogy a dézi ezen mennyit dob, használható e-mail kliense van-e, mert ugye ott át kell állni az ujjal történő navigálásra. Mail, kis netezés, meg az a pár főképernyő, szerintem ebben ki is teljesedne neki, hogy milyen jó kis teló, nem kell bonyolult folyamatokra gondolni. :U

    Egyébként van még egy tényező ebben az egészben: alkalomadtán szükségem van navira, mondjuk úgy, hogy egy évben 5-6szor, és ennek az 5800 a garminnal tökéletesen eleget tesz. Volt egy N95-öm is, azzal is teljesen jól működött, de nyáron eladtam. Na most az iPhone 3G-men a GPS szökőévente ha talál jelet, pedig megvettem az iGO-t is. A Tube-on lévő garmin viszont kifogástalan, mindig elvisz A-ból B-be, szinte lakásban is talál jelet, sose veszti el, nekem több nem is kell. Terveztem is, hogy másodtelefonnak lesz egy symbianom ismét, mert bevált ez a garminos dolog. Ugye ezért is lenne jó az öregnek egy új teló, mert így megmaradhatna közösnek a Tube GPS-nek, viszont sem az iGO sem a navigon nem szimpi, még ha talál is jelet, akkor is voltak már érdekes dolgai, a garminnal soha. Tehát én maradok a biztosnál, az iPhone GPS veevőjében pedig csalódtam, és nem vagyok meggyőződve, hogy a 3GS vevője jobb lenne az 5800-énál.

    Mexicanravel: hát ha lesz kiállított darab, lehet, hogy az lesz. :) Egyébként az is elég, ha én próbálom ki, secc perc alatt eldöntöm én szerintem. Na mind1, kósza és friss ötlet ez még, csak a 20k-s készülékár annyira csábító, hogy ezért is gondoltam a dézire. Megmaradnak a feature-ök, jobb lesz a felhasználói élmény és szinte pénzt se kell kiadnia érte. De ha nem akar venni, 40k-ért rábeszélem a 3GS-re, aztán hallgathatom, hogy neki jó volt az előző is, és tegyem rá a csengőhangot, meg a haverja nem tudja átküldeni a perverz képeket a munkahelyén, akkor magyarázkodhatok. :U Értem én, hogy ez nem olyan jelentős szempont, de ha aztán kitalálja, hogy ő úgyse akar netezni a telón (a MML még így is jó vétel neki a percdíj miatt) mert megnézi a munkahelyén a leveleit, akkor aztán tényleg nem tudok mit bűvészkedni. A dézin meg azért bőven lehet szöszmötölni, ezért gondoltam, hogy az lenne a jó választás, pénzt meg szinte ki se kell adnia érte.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

  • manchester85

    addikt

    válasz joey04 #24 üzenetére

    Arról nem is beszélve, hogy MM L-ről beszélünk. :U Egyetlen egy motorola se kapható abban a konstrukcióban. Az omnia 7 pedig 55 ezer. Mondom, itt igazából arról lenne szó, hogy apám 20 évig is ellenne egy telefonnal, viszont ha már megtetszik neki valami, miután rábeszéltem, örül neki. :U 30k-nál nem nagyon fog nagyobb összeget ráfordítani, a hűségidő nem izgatja, amíg olyan csomagban van, ami a havi forgalmának megfelelő árú, feltételű. Ennek a a kérdésnek amúgy az is az átka, hogy ti azért mindannyian a "hard user" kategóriába tartoztok, főleg, akiknek összehasonlítási alapjai is vannak, így kijöhetnek a dézinél gondolom olyan bugok, amik az iPhone tökéletes optimalizálásánál nem. Csak hát a déziben is korunk legfejlettebb hardvere figyel, ezért is tűnik furának, mennyire nem ajánljátok. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy amire apám használná, meg esetleg rakosgatná a kezdőképernyőket, ámuldozna a live weather animationökön, hogy azok így megfektetnék. Mert pl. ha nagyon nem jönne be neki, én is átvenném tőle 20k-ért, és visszakaphatja a régit. :U De 3GS azért nem kéne, mert bőven elég a 3G is nekem, multitaskingra nincs szükségem, tehát kicsit én is vágynék az újdonság varázsára. :K

    i6 Silver

  • manchester85

    addikt

    válasz joey04 #36 üzenetére

    Hát ez az! :U Köszi még egyszer mindenkinek, de el lettem bizonytalanítva. :DDD Na majd megpróbálom személyesen letesztelni, csak ez lehet a megoldás. :)

    i6 Silver

  • schummy

    tag

    válasz joey04 #41 üzenetére

    nem kötekedni akartam :D komolyan :D
    csak tényleg érdekel mások véleménye, az egyszerű mondjuk tényleg igaz rá, de ha például az időjárás előrejelzés kell, akkor desire-t veszem elő, mondjuk az is igaz, hogy előbb wifi routert kéne csinálni desire-ből, hogy a touchon tudjam megnézni :D, de azért ez wifis helyeken is így megy, inkább desire számomra

  • llaszlo

    veterán

    válasz joey04 #53 üzenetére

    Köszi, de már döntöttem 36.000 lenne a HTC és 66.000 az SGS szóval elég egyértelmű. Sőt ha díjcsomagot váltanék akkor HTC 0HUF SGS 40.000HUF. Továbbá az SGS csak olyan dolgokban jobb amikre nekem nincs szükségem. Pl a HW-es multitouch és a GPU. Mivel nem játszom ezekre nekem nincs szükségem. Amennyivel többe kerül annyival nem ad többet számomra. Eleve sokkal jobban tetszik már a megjelenése is, és árban meg elég jelentős eltérés van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák