Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Én a 3G-met is vonakodva cseréltem volna csak le Desire-re, ha pedig ugye a GS a rivális, akkor egyértelműen azt választanám. Persze ahogy írtad, szeretett telefonunkon, rendszerünkön van néhány egyesek számára kényelmetlen megkötés. te ismered őt annyira, hogy ez mennyire visszatartó erő. :U Ha ezekkel szerinted nem tud megbarátkozni, akkor Desire. Egyébként szerintem nem félúton van az 5800 és az iPhone között, hanem jóval közelebb az iPhonehoz, mint a Nokiához. De ha Android a téma, azt is meg kell jegyezni, hogy pl egy Samsung Galaxy S-nek a kijelzője szerintem sokkal jobb, nem is a szebben van a hangsúly, hanem a kezelhetőségen. Már-már tényleg olyan, mint az iPhone, a Desire kijelzője kicsit olyan, mint egy "optimalizálatlan" kapacitív cucc, a samunál nincs ilyen gond, valamint maga a készülék is gyorsabb, folyamatosabb az egész, kevesebb röccenés van. Pl. a kinetic scroll is jobb, és visszatérve a kijelzőre, a multitouch is valódi rajta, és nem bugos.

    Szóval az 5800nál mindegyik megoldás sokkal jobb, talán a GS a legjobb választás. Ha a korlátozásokat nem lehet lenyomni a torkán, akkor legyen egy Samsung Galaxy S, ha ez a márka/modell valamiért kizárt, akkor marad a Desire, arra is érdemes váltani szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák