Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz fLeSs #81 üzenetére

    viszont egy olyan emberke, akinek vmi régi egy vagy kétmagosa van, nem hónapokra/fél évre vesz hardvert hanem évekre, simán ajánlható az lga1156 az lga775 ellenében, mivel kb. azonos áron magasabb teljesítményt nyújt, korszerűbb (utasításkészletek, technológiák) és kevesebbet fogyaszt.

    Karacsonyra le akarom cserelni anyam ezereves celeroncsat valami korszerubb cuccra, mert allandoan panaszkodik, hogy lassan vanszorognak rajta a kedvenc weblapjai.

    Netto 25-30k van raszanva az alaplapra+procira, 2GB DDR2-ot meg orokol tolem.
    Egyelore valami 780G/785G-s AM2+ lap+Athlon II 2xx a kiszemelt irany.

    Mutass ehelyett valami hasonlo teljesitmenyu alternativat ugyanennyiert, barmelyik intel platformra.

    ez az állandó gépcserélősdi csak az itteni hardverbuzik (én is az voltam valaha :D) szokása, az emberek 95%-a hosszabb időre vásárol be.

    Szerencsere en is kinottem belole, mar 4 eve is ugy igyekeztem alaplapot valasztani, hogy kesobb lehessen bele nagyobb procit rakni, csak sajnos utolag derult ki, hogy az S939 zsakutca, 1 ev mulva mar nem lehetett ertelmes aron 2 magos procit venni bele :W Igy 2 eve alaplaphalalkor megiscsak muszaj volt mindent cserelni :O
    Egyelore az LGA775 meg jol tartja magat :DDD

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák