Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz nuke7 #105 üzenetére

    Mert a hama mitől nem minőségi?

    Nekem eddig még kb csak hama cuccal nem volt bajom.
    10k-s Genius ErgoMedia szennyet hajítottam a sarokba, majd vettem egy 1.0-ás Deluxe nevezetű, "noname" valamit PS2 porttal... azóta is megy hibátlanul. Aztán a fantasztikus Ergo 525 egeret íveltem a szomszédba, amit egy Navigator 535 követett (mert félév után teljesen lehalt), azóta már lassan 3éve egy középkategóriás Hama van kitéve ugyanezen feltétleknek. (persze nem a legolcsóbb szarjukat vettem meg... az valszeg szintén félévig bírta volna).
    Az összes AVA kábelem tőlük van, amióta az inakustiknak beletört a feje a TV-be, sőt, a TV tartóból sem mertem mást venni (a nagyobb nevek drágák, a kicsiktől meg félek).
    A hama-val kapcs közölték, hogy ha esetleg anyaghiba miatt leesne a falról, akkor a TV-t, a falitartót és az alatta összetört berendezést is fizeti egy biztosítás. Amit azért engedhetnek meg maguknak, mert minden egyes terméküket kompatibilitási és minőségbiztosítási teszteknek vetnek alá.
    Én is vettem már 8k-ért Trust notebook töltőt, amit aztán visszahívtak különböző problémákra hivatkozva - és ekkor döntöttem a hama mellett (amit mellesleg ugyanannyiért kaptam meg).
    Pedig a Trust nyavajáit is agyon szeretem (főleg a billjeit).
    Ezektől az áraktól nem kell hanyatt vágni... majd a boltban meg árgépen nézzétek meg inkább... szerintem a lapok sem ennyiért lesznek polcon. Ezek csak javasolt fogyárak.

    Ugyanaz a proli hozzáállás, mint autók terén. Ha nem presztizsjárgányod van, akkor nem is vagy ember. Itthon a Dacia Duster meg a Suzuki Swift nem menő... kint nyugaton meg legnépszerűbbek a kategóriáikban.
    Vegyél béjjemvéjt hitelre, aztán siránkozz és tankolj TSC kúton.

    Nem azt mondom, hogy minden király, amit az olcsóbb, alsókategóriásnak elkönyvelt gyártók tolnak ki, de gyakran akár jobbak is, mint a nevesebb társaik.
    Talán Logitech-el szemben nem tudnék hama vagy trust mellett érvelni, de hogy geniust nem vennék már, az tuti.
    Le az előítéletekkel és sztereotípiákkal!
    Anno szidta mindenki az Asrock lapokat is... mára meg talán az egyik legnépszerűbbek lettek? Anno mindenki az Asust istenítette... folyamatosan szívtam vele. Giga meg Asrock mindenki által a "nem javasolt" vagy "csak mert olcsó" kategóriában szerepelt. Mégis a lehető legoptimálisabban, hibamentesen üzemeltek. (nálam).

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák