Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz SkyLine3000 #7773 üzenetére

    Az se mindegy milyen fülest kötsz rá.
    Nekem "High-gain"-be kapcsol ami a max. Ez egészen 600 Ohm-ig van (impedencia)
    Egyszerűen fantasztikus a hangzás, tisztaság és hangerő!
    Kamera megint említésre méltó!
    Meg van még sok minden amibe jobb, ezek a V szériák voltak az LG csúcs telefonjai, 300k+ HUF induló árral.

    Idézem:

    „Hi-Fi” üzemmód esetén három - a készülék által automatikusan kapcsolt - üzemmódra van lehetőség:

    1.) low gain: alacsony impedanciájú (50 Ohm alatti) fül/fejhallgató csatlakoztatásakor.

    2.) aux: végfokerősítő csatlakoztatásakor. (Ekkor hallhatóan kb. 20-30%-al nagyobb a kimeneti jelszint.)

    3.) high gain: magas impedanciájú (50 - 600 Ohm) fül/fejhallgató csatlakoztatásakor. (Ekkor a legmagasabb a kimenő jelszint.)

    Nekem Android 10 van talán rajta, már nem emlékszem.
    V50-n a 12-es verzió van, gyári.

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz SkyLine3000 #7773 üzenetére

    Ha a V30-at külső DAC-ként kötöd az erősítőre, akkor is van nativ MQA, de ha nem erre kattogsz, akkor is elég jó minőségű a DAC benne. Ha nincs dedikált és jó minőségű konvertered, majdnem biztos vagyok benne, hogy ez jobb.
    És igen, éjszaka nem nagyon merül. Nekem csak repülő+powersave, de 0%.
    A mentes töltő sosem lesz olyan gyors, mint a madzag. Plusz melegíti az akksit elég rendesen. Mintha a V30 10Wattot tudna felvenni elméleti maximumként wireless. Tokban is megy, ha nem extrém vastag.
    Rootolni asszem elég simán (a V20-hoz képest biztos), keress rá xda-n. De elég sanszosan bukod a komolyabb biztonsági ellenőrzéses alkalmazásokat (bank pl). Utóbbi egy-két évben nincs jó tapasztalatom a root rejtéssel. LG és sony téren biztosan. A 2014-es OPO pl remekül hackelhető máig :DD

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák