Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csampei

    senior tag

    válasz laci laci #41236 üzenetére

    Én most a második romot használom a linkeltekből,tehát nem a Djangot.Érzetre gyorsabb mint Dj,akuidőre teljességében jobb éjszaka 0% merülés,hangminőség teljesen jó,térerő rendben,akadás FC nincs,látványos,színes,animált,bár OC nincs,de ennek hiánya nem is érdekes mert a rom sebessége minden igényt kielégít!Nincs szükség OC-re.Bár hozzáteszem hogy az első két telepítés full WIPE & format után csinált érdekes dolgokat,mint például olyan fagyás hogy csak akksi ki-be itt ott FC,de a harmadik telepítés sikeres volt,és azóta is megy szépen,hiba nélkül.

    Bár ez számomra kicsit érdekes,hogy ezen a telón NINCS KÉT EGYFORMA telepítés!Teljesen ugyanazon körülmények között ,mint hardveresen (ezen ugye nem is lehet változtatni) mint pedig szoftver környezetben (azaz ugyanazon BB,ugyanazon procedúra,ugyanazon file szerkezet) nem lehet két egyforma telepítést csinálni!Már régebben is megfigyeltem,le is írtam,de valahogy ennek az okát még senki sem firtatta :F

    [ Szerkesztve ]

    Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Új hozzászólás Aktív témák