Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Nekem egy 55" 793-as van ami gondolom ennek valami elődje lehet. Óccsóért tudtam venni T-Home előfizetés mellé, 174k-ért, 2 napja jött meg.
    Sajnos a TV sarkán látható némi felhősödés ha a kanapé másik oldaláról nézed (jobbról a bal sarkot mondjuk), de annyira nem zavaró. Középen ülve jó, én legalábbis nem veszem észre.
    Az előző TV egy 42LF652 volt aminek alapból rosszabb a feketéje. (bár legalább egyenletesen rossz, szóval kevésbé feltűnő számomra)
    Elvileg ez direct ledes nem edge ledes..Hát nem látszik, vagy legalábbis én nem látom hogy annyira számítana ez a több zóna.

    Szóval azt mondanám, hogy aki mondjuk sima LCD-ről váltana az jobbnak fogja érezni, mert szemből tényleg elég jó a fekete meg a szinek, OLED mellé rakva viszont tényleg elég szar.

    Amit még kiemelnék, hogy a gaming módon kívül mindegyik másikban iszonyat input lag van, még akkor is ha az összes képjavítót kikapcsolod. Konkrétan teljesen használhatatlan. Tippre olyan 140-200 ms latency.
    Gaming módban viszont teljesen jó. Én Sekiro-t játszottam rajta 4K-ban, nem éreztem zavarónak.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz wallace 234 #59 üzenetére

    Nem tudom most mi a helyzet, de én is voltam eladó diákmunkában. Ráadásul márka specifikus, nekem Samut kellett árulni. Volt "training" ami sokkal inkább volt egy ilyen telefonos hideghívásos marketing kiképzés mint bármi más, csak a telefonálással kapcsolatos mondatokat kivették.

    Úgy volt szakeladó az egyik kollegina, hogy nem tudta mi az a HDMI, vagy hogy 1080p meg a fullHD között mi a kapcsolat.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák