Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!

    Én is búcsúzom a topic meglévő lakóitól. Csütörtökön - ha minden sikerül - már egy szürke Huawei Mate 10 Pro tulajdonosa lehetek (nem tudtam ellenállni a 60k-s akciónak a Telekom jóvoltából, mondjuk mindegy, mivel 1-2 héttel később P20 Pro lett volna, tehát a váltás adott volt. :) ). Jó kis közösség volt, a telefon is hozta, amit kellett... Sokat elárul, hogy ez az egyetlen telefonom, ami 2 évnél tovább maradt nálam (most lesz 3 éves októberben). Az utóbbi időben már okoz bosszúságot ezzel a random kikapcsolgatásokkal 20% környékén, de ezt betudom az aksi elöregedésének.
    Igaz, túlzottan aktív nem voltam, de korai tulajként az elejétől olvastam a topicot a mai napig, és sokat is tanultam. :R

    Néha napján még be-benézek, ha lesz hsz, további jó fórumozást és bootlopmentes telefonozást! ;)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák